2726
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
سلام.من تپل نیستم ،ولی میتونم بگم چرا اصلا چاق نمیشم شاید به دردتون بخوره

حتما بگو 

گفتی منم لایک کن

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا

سلام,من قد 160و وزن 45

منم میتونم بهتون بگم چرا چاق نمیشم,چون مدام حرص میخورم و آرامش ندارم و زیاد راه میرم و دکتر میگه تنها راه واسه چاق شدنم اینه که آروم بشم و آرامش داشته باشم.

پس خیلی هم غصه نخورین,لاغر شدن آسونتر از چاق شدنه

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۶۳ قدم

۷۵ وزن فعلیم

۷۷.۷۰۰ بودم تو چهار روز دو کیلو کم کردم🤗

اراده ی فولادی💪💪💪💪💪💪

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
سلام و صبح همه چاقالوها بخیر 😝😝😝😍😍😍

سلام برتوای چاقالو 😂😂😂

‍‍میگفت غربت که همیشه تو خارج از ایران نیس، یوقتا گیر میکنی وسط یسری که هم زبونت‌ هستن ولی حرفشونو نمیفهمی، عجیب حس غریب بودن میکنی.🥀🥀🌱      وزن فعلی:۸9.۷۰۰ وزن هدف ۶۹ قد ۱۷۴

سلام صبح بخییر

ازامروز دیگه همش میام .کلی کارداشتم رب پختم وآشپزخونه رو کردم تو آب تایید وشستم ...وای خیلی خسته شدم!  

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  
2706