2733
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیشه فست نداشته باشیم من شاغلم. نابود میشم با ۵۰۰ کالری😣

سلام صبح بخیر آخه اگه فست نگیریم بدنمون به اون مقدار کالری که هر روز دریافت میکنه عادت میکنه اونوقت دچار استپ وزن میشیم شما هفته ی اولو بدون فست برید جلو بعدش که بدنتون عادت کرد میتونی فست بگیری 

2738
سلام میشه به منم کمک کنین قد۱۶۰ وزن ۸۰ سن ۳۴

خیلی خوش اومدی اینجا ماها به کسی کمک نمیکنیم هممون کنار هم میریم جلو 😊😊

یه برنامه کالری شماری نصب کن از شنبه تا جمعه متغیر بین ۱۰۰۰تا ۱۲۰۰ کالریتو ببند و دوشنبه ها و پنج شنبه ها فست   یعنی ۵۰۰ کالری هر شب تا ۹ شب باید گزارش کالری دریافتیتو بدی اینجا و شنبه به شنبه وزن کشی صبح یک ساعت بعد از بیدار شدن ناشتا و بعد از دستشویی رفتن بازم سوالی بود در خدمتیم 

سلام تپلیا  منم تپلم خیلیییی تپل  میخوام وزن کم کنم  ۹۲ کیلو با قد ۱۶۴ ۳۳سالمه م ...

سلام خوش اومدی یه برنامه کالری شماری نصب کن از شنبه تا جمعه متغیر بین ۱۰۰۰تا ۱۲۰۰ کالریتو ببند و دوشنبه ها و پنج شنبه ها فست   یعنی ۵۰۰ کالری هر شب تا ۹ شب باید گزارش کالری دریافتیتو بدی اینجا و شنبه به شنبه وزن کشی صبح یک ساعت بعد از بیدار شدن ناشتا و بعد از دستشویی رفتن بازم سوالی بود در خدمتیم هر خوراکی میتونی مصرف کنی هیچ ایرادی نداره فقط مقدار کالریت باید همون ۱۰۰۰تا ۱۲۰۰ باشه و دوشنبه و پنج شنبه ۵۰۰ پروتئین هم خیلی خوبه متابولیسم بدن و بالا میبره 

ب داد منم برسیم لطفا

😂😂سلام خوش اومدی 

یه برنامه کالری شماری نصب کن از شنبه تا جمعه متغیر بین ۱۰۰۰تا ۱۲۰۰ کالریتو ببند و دوشنبه ها و پنج شنبه ها فست   یعنی ۵۰۰ کالری هر شب تا ۹ شب باید گزارش کالری دریافتیتو بدی اینجا و شنبه به شنبه وزن کشی صبح یک ساعت بعد از بیدار شدن ناشتا و بعد از دستشویی رفتن بازم سوالی بود در خدمتیم میتونی از همین امروز صبح شروع کنی 

نه اون روز فست بوده متغیر باید ببندیم از ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰

اهان بله درسته میشه تو روز فست روزه بگیریم افطاریو 500 بخوریم؟

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
اهان بله درسته میشه تو روز فست روزه بگیریم افطاریو 500 بخوریم؟

آره چرا که نشه اتفاقا یکی از بچه ها اینکارو میکرد حتی حدیث هم داریم از پیامبر که خیلی سفارش کرده دوشنبه و پنج شنبه رو روزه بگیرید 

2706