2703
2553
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225068 بازدید | 44218 پست
ورزشت خیلییییی زیاده😲😲😲بدنت عادت کرده به اون همه فعالیت 

اره متاسفانه غذامم خ کمه ینی فک کنم یه کارکردم که چاره نداره

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره رژیمی بود یادمه توام بودی حالا نمیدونم همون هستی،  هستی یا نه؟؟؟

بس احتمالا بودم ولی یه روز بودم چون یادما تو تاپیکی مثل این رفتم ولی بعدا دگه پیداش نکردم عجب حافظه ای داریا

2720
خدا از دهنت بشنوه وای انگارخدا شما رو برام فرستاد اگه نبودین من دق میکردم نمیتونم راجع به این موضوع ...

خدا نکنه چرا انقدر به خودت انرژی منفی میدی خیالت راحت میتونی هفته ی اول سخته ولی کم کم عادت میکنی ببین همه ماها که اینجاییم خیلی سختیا کشیدیم نه واسه لاغر شدن واسه خاطر هیکلامون یه عالمه حرف تو دلامون بوده گه گاهی میاییم اینجا برای همدیگه میگیم از تجربه هامون  ولی حالا کلی به خودمون افتخار میکنیم که الان داریم کم کم به هدفمون میرسیم خیالت راحت روزی میاد که میگی رسیدم به وزن ایده آلم و میخوام اقدام کنم 😊😊😊😘😘😘😘😍😍😍😍😍خیالت راحت 

بس احتمالا بودم ولی یه روز بودم چون یادما تو تاپیکی مثل این رفتم ولی بعدا دگه پیداش نکردم عجب حافظه ...

آخه تازگیا رفتم صفحات اول و خوندم دیدم همچین اسمی وگرنه حافظه ام خیلیم ضعیفه خخخخ حالا لیلا میگه شما اون هستی نیستی😅😅

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
نه‌اون‌یکی‌دیگه‌بود؛پروفایلش‌عکس‌یه‌نی‌نی‌بود

بچه ها من انقد چاق شدم که اطراف سلولایه مغزمو چربی گرفته منو به چالش نکشین ینی قشنگ حافظم در حد جلبکه الان😐

2714
بچه ها من انقد چاق شدم که اطراف سلولایه مغزمو چربی گرفته منو به چالش نکشین ینی قشنگ حافظم در حد جلبک ...

عزیززمم😅نگواینطوری؛اون‌هستی‌ازتاپیک‌اول‌‌دلی‌بودعضویتش‌قدیمی‌تربود؛تاپیک‌بعدی‌هم‌اومدیمدت؛مگه‌اینکه‌‌کاربرقدیمی‌باعضویت‌جدیدباشی

از اینترنت رژیمشو دانلود کنم؟

الان بهت میگم چه جوریه ببین تو طول روزمجاز به خوردن 

چهارتا تخم مرغ آبپز و دو لیوان شیر و پنج تا خرما و ۵۰۰ گرم از یک نوع میوه و یک قاشق عسل 

من خودم صبحانه یه لیوان شیر و دارچین میریختم توش که متابولیسم بدنم بره بالا با سه تا خرما نهار دوتا تخم مرغ آبپز و میوه هارو میان وعده بین نهار و شام میخوردم شامم دوتا تخم مرغ آبپز و بعد از شام یه لیوان شیر و دوتا خرما و یه قاشق عسلو میخوردم 

میوه خیلی خوبه اگه سیب باشه اونم با پوست سیب با پوست خیلی تو لاغری تاثیر داره 

و اینکه من اینجوری برنامه ریختم میتونی جور دیگه خودت برنامه ریزی کنی فقط نباید توش تقلب کنی که دقیقن یه شوک به بدنت وارد بشه 

اگه تو طول روز فعالیتم داشته باشی عالیه و اینکه بعد از دو روز که این رژیمو گرفتی سعی کنی روز سوم نون و برنج نخوری یا حداقل یه کف دست نون بخوری و از روز چهارم دوباره کالری شماری رو شروع کنی 

[QUOTE=109076648]قربونت برم بخدا خودمم باورم نمیشه جالبه که میرم جلوی آیینه میگم من از قبل این شکلی ...

فدات بشم عزیزمیبخدا تمام در و دیوارو پر کردم هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۰ جلوی در یخچال تو خود یخچال رو گاز رو دیوار رو تلویزیون 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خدا کنه بازم بتونم نمونم توش 

بچه ها من انقد چاق شدم که اطراف سلولایه مغزمو چربی گرفته منو به چالش نکشین ینی قشنگ حافظم در حد جلبک ...

😂😂😂😂دیوونه از این حرفا نزن متولد چندی 

حالا چند کیلو هستی ؟؟؟

آخه تازگیا رفتم صفحات اول و خوندم دیدم همچین اسمی وگرنه حافظه ام خیلیم ضعیفه خخخخ حالا لیلا میگه شما ...

خخخ

2706