2410
2553
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225068 بازدید | 44218 پست
یکی منو بگیره خیلی دارم حرف بی ربط میزنم😑😑😑 قرار بود نظمو بهم نریزم مثلا🤔😆

من از تو بدترم

الان دارم لیلا رو تصور میکنم گوشه لبشو هی میجوعه پاهاشو به حالت هستریک تکون میده میگه این دوتا چرا نمیرن چرا انقد زر میزنن 😂😂😂😂😂چرا ساکت نمیشن بعد دوباره میاد یه چی مینویسه درباره ی بی ربط حرف زدن آخرش منو تورو منشن میکنه 😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂 ما اینجا بیشتریامون دوستیم واسه همین نمیتونیم حرفای بی ربط نزنیم ولی میتونی بیای گزارش ...

دوستیتون همیشه پایدار عزیزم. خب برا ما هم سخته دیگه رفتم اومدم بهو دیدم 5صفحه رفته جلو و هیچ چیز خاصی هم نیس. 

من 28سالمه

165

69

نمیدونم چقد اضافه دارم

اگه میشه لطف کنین موقع بحث رژیم خبرم کنین❤️❤️

دنیا همه هیچُ اهل دنیا همه هیییچ.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام میشه منم راه بدین؟🙋

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 
2456
دوستیتون همیشه پایدار عزیزم. خب برا ما هم سخته دیگه رفتم اومدم بهو دیدم 5صفحه رفته جلو و هیچ چیز خاص ...

قربونت نه خاطرت جمع دیگه بحثای حاشیه ای رو کم میکنیم 😊😊

حتمن خبرت میکنیم 

از برنامه خاصی برای کالری شماری استفاده میکنید؟ببخش اینقدر سوال میکنما😳

راحت‌باش‌عزیزم؛هرسوالی‌داری‌بگوهرکی‌بدونه‌راهنمایی‌میکنه

کرفس(مانکن؛بشقاب‌وزیره‌و...هست)من‌دوسال‌قبل‌کالری‌شماری‌میکردم‌الان‌یجورایی‌تثبیتم

من از تو بدترم  الان دارم لیلا رو تصور میکنم گوشه لبشو هی میجوعه پاهاشو به حالت هستریک تکون می ...

اتفاقادارم‌میخندم😅ولی۱۴فروردین‌ازت‌امتحان‌میگیرم؛اونم‌تمامی‌دروس😈

2714
2706