2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225072 بازدید | 44218 پست
لاغرا رو چاق نمیکنین؟😐

چن کیلو میخوای؟؟؟

باز کن بلوتوثتو ۲۰ کیلو بفرسم واست حله😎

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گزارش امروز

صبحانه 3 کف دست سنگک و پنیر و گردو

نهار لازانیا

میان وعده شله زرد نذری و بستنی

شام برنج و مرغ نذری

کوفت بخورم من از بس که خوردم

زهرمارم بشه الهی

نیم ساعت هم حلقه زدم 😭😭😭😭

نه اصولا نفرینشون میکنیم 😐😐😐 هرچی ما نمیخوریم تو بخور ولی به ماها نگو 😪😪😪😪

😂😂😂😂😂خواستم مث قبل یه چی بهش بگماااا

ولی گفتم مهربون باشم😌

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2738
شمارو راه نمیدیم به دلایل اخلاقی  🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯🤯🤯

ازفردا با وعده صبحانه نشونتون میدم😈😈😈😈😈😂😂😂😂😂

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
من ۴۴ وزن و ۱۷ سال و قد ۱۶۳

سنت کمه هنوز خیلی فرصت هست خود به خود چاق شی👍

بچه ها من براتون هر روز یه ورزش میذارم تا باهاش توخونه تمرین کنید😍😍😍😍 اگر هم پایه اید یه ساعتی ...

عالیه😍

سلام بند انگشتی جونم😔

سلام مریم جونم😘😍😍😍😍نبینم غمتو

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
گزارش امروز صبحانه 3 کف دست سنگک و پنیر و گردو نهار لازانیا میان وعده شله زرد نذری و بستنی شام ب ...

زهره جون امروز همه ترکوندیم ان شالله از فردا با قدرت شروع میکنیم 💪💪💪

قدرت دوز پسرمه 😎😎😎😎

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛
2706