1608
1605
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 174409 بازدید | 35141 پست
گزارش 😊😊😊😒😒😒 صبحانه خرما و ☕قهوه میان وعده ☕قهوه نهار 🍊پرتغال 🍵(شبیه چایی سبزه)چای دارچین ...

سلام‌عزیزم‌

خیلی خوب بود ولی چالش هفته نخوردن نشاسته بود شما هم امروز سیب زمینی مصرف کردیا 

دراز نشست طناب یا شنا سوئدی به دلخپاهت سه تا ست ۴۰ تایی انجام بده هر کدوم تونستی 💜

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

سلام تروخدا بیاین ب منم انگیزه بدین برا لاغرررررریی بشدت نیاز ب ی هول اولیه دارم تا لاغر کنم 

سلام، انگیزه من مانتپإ😶😶😶 من با دو تا خواهرم قرار گذاشتیم هرکی تا عید بالای ۴کیلو کم کنه دونفر دیگ براش مانتو بخرن😛😛

لبخند تـــــــو را چند صباحی است ندیدم/ یکبار دگر خانه ات آباد بگو سیـــب
1613
سلام‌عزیزم‌ خیلی خوب بود ولی چالش هفته نخوردن نشاسته بود شما هم امروز سیب زمینی مصرف کردیا  د ...

سلام اره انجامش دادم نوشتم ته گزارشم که درازنشست 

یا ننوشتم 🤔🤔🤔

8
خوش اومدی 

مرسی عزیزم ب جز اینجا گروهی دارین تو واتساپ؟

🍁گروه نارنجی  🍁وزن اولیه بعداز زایمان😣😭 :۱۰۱ وزن فعلی:۹۶😎  وزن چالش تا عید: ۹۱    هدف دوم:۸۵ هدف سوم:۸۰ هدف کلی:۷۵💥   قد:۱۷۴   میخام سایزم از ۴۸ بشه ۴۰ ۴۲ یعنی میشه منم لباسای خشگل بپوشم 😍😍 😍😍 من میتونمممممم قوووول میدمم باید بتونم👏برای رسیدن ب وزن ایده آلم لطفا بهم انرژی مثبتاتونو بفرسین 😘😘
1563
سلام، انگیزه من مانتپإ😶😶😶 من با دو تا خواهرم قرار گذاشتیم هرکی تا عید بالای ۴کیلو کم کنه دونفر دی ...

خوووشبحالت ک خواهر داری😃والا من ک نمیدونم چطور انگیزه بگیرم

🍁گروه نارنجی  🍁وزن اولیه بعداز زایمان😣😭 :۱۰۱ وزن فعلی:۹۶😎  وزن چالش تا عید: ۹۱    هدف دوم:۸۵ هدف سوم:۸۰ هدف کلی:۷۵💥   قد:۱۷۴   میخام سایزم از ۴۸ بشه ۴۰ ۴۲ یعنی میشه منم لباسای خشگل بپوشم 😍😍 😍😍 من میتونمممممم قوووول میدمم باید بتونم👏برای رسیدن ب وزن ایده آلم لطفا بهم انرژی مثبتاتونو بفرسین 😘😘
سلام اره انجامش دادم نوشتم ته گزارشم که درازنشست  یا ننوشتم 🤔🤔🤔

یا من ندیدم یا فک کنم نوشته بودیا 

من خودم امروز هرچی‌خوردم‌بالا آوردم نمیدونم چرا 

ولی شب کاسه سوپ سبزیجات زدم‌بر بدن خیلی چسبید 

مامذن میخنده میگه از بس کاهو‌میخوری معده ت شوک شده 

گل خانوما ن امروز گزارشارو دیدم یه تعدادیتون نان لواش و‌سیب زمینی خورده بودینا

خلاصه رعایت کنید من خودمو‌بستم‌به کاهو و‌گوجه و خیار 

شما هم‌رعایت کنید منم اراده م سست نشه 

1578