1596
1578
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 158264 بازدید | 31714 پست
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😒😒😒نوش جونت  زیبا من یه ماه اون سیر و عسل و آبجوشو امتحان کردم نتیجه هم گرفت ...

اره دیشب رنده کردم اب ریختم با یه قاشق عسل ..یوده نمیدونم چرا تا ۱ساعت بعدش حالم بد بود سرم داشت منفجر میشد و انقدر یه مدلی شده بودم که به شوهرم گفتم با دخملی از من دور بشید فعلا حالم خوش نیست..چجوری ناشتا بخورمش؟؟؟همون ترکیب رو درست کنم ناشتا بخورم؟؟چند مین بعدش صبحانه بخورم؟؟

سلام بچه ها دیروز به معنای واقعی فست بودم....پسرم تب کرده بوده من همش درگیرش بودمو و نه نهار خورده بودم نه صبحانه فقط دیگه عصر یکم شام خوردم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
اره دیشب رنده کردم اب ریختم با یه قاشق عسل ..یوده نمیدونم چرا تا ۱ساعت بعدش حالم بد بود سرم داشت منف ...

چندتا حبه رنده کردی اگه یه حبه رنده کردی به ازاش یه قاشق چ خ عسل اضافه کن اگه دوتل دو ق چ خ فقط زیبا اگه فشار پایینی اصلا نخور احتمالا دیشب فشارت اومده پایین که حالت بد بوده 

ناشتا هم اگه میخوای بخوری همونطوری هیچ فرقی نداره 

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

سلام بچه ها دیروز به معنای واقعی فست بودم....پسرم تب کرده بوده من همش درگیرش بودمو و نه نهار خورده ب ...

سلام چطوری ای وای بلا به دور دکتر بردیش نفس حتمن ببر دکتر چون الان بخاطر آنفولانزا خطرناکه بهتره ؟؟؟؟

چندتا حبه رنده کردی اگه یه حبه رنده کردی به ازاش یه قاشق چ خ عسل اضافه کن اگه دوتل دو ق چ خ فقط زیبا ...

یه سیر درشت با ۱ق غذاخوری عس و۱لیوان اب ...اره احتمالش هست فشارم اومده بود پایین .اابته دیروز بعدازظهر هم حس کردم فشارم اومده پایین فست فشاراورده بود بهم .نباید دیشب میخوردم

1546
سلام چطوری ای وای بلا به دور دکتر بردیش نفس حتمن ببر دکتر چون الان بخاطر آنفولانزا خطرناکه بهتره ؟؟؟ ...

والا دیروز نرفتم سرکار زنگ زدم به یکی از پزشکای فوق تخصص اطفالمون  ( من بیمارستان شاغلم) گفت چون فقط تبه علائم دیگه ایی نداره ویروسی با استامینوفن و پاشویه کنترلش کن که خداروشکر امروز بهتره

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
اخی عززیزم الان چطوره

سلام گلم......خداروشکر فقط تب بود و امروز بهتره

والا دیروز نرفتم سرکار زنگ زدم به یکی از پزشکای فوق تخصص اطفالمون  ( من بیمارستان شاغلم) گفت چو ...

منم بچم چندوقت پیش یهو تو خواب نصفه شب تب کرد و اسهال شد چند روز .بردیمش دکتر گفت یه ویروس گوارشی گرفته بوده اخه روده هاش هم ورم کرده بود

یه سیر درشت با ۱ق غذاخوری عس و۱لیوان اب ...اره احتمالش هست فشارم اومده بود پایین .اابته دیروز بعدازظ ...

چه خبره یه قاشق غذاخوری ریختی 😅😅

چ خ بریز 

همون بوده فشارت اگه پایینه نخور عوارض داره 

من سی روزه برنامه داشتم گرفتم کاهشوزن نمیدونم ولی کاهش سایز داشتم 

8
والا دیروز نرفتم سرکار زنگ زدم به یکی از پزشکای فوق تخصص اطفالمون  ( من بیمارستان شاغلم) گفت چو ...

خوب خداروشکر الحمدلله بخدا انقد شایعه میگن آدم میترسه من انقد سفارش میکنم به پسر بزرگم که دیگه بعضی وقتا گوشاشو میگیره میگه خسته شدم انقد گفتی 😒😒😒

منم بچم چندوقت پیش یهو تو خواب نصفه شب تب کرد و اسهال شد چند روز .بردیمش دکتر گفت یه ویروس گوارشی گر ...

وای ویروس گوارشی خیلی بده پسرم من تابستون گرفت بیچاره خیلی اذیت شد

خداروشکر عزیزم ..این بچه ها تا بزرگ بشن پدر از روزگار ادم درمیاد بخدا

دقیقا ...هی بمامانم میگم چطوری سه تامونو بزرگ کردی

1403
خوب خداروشکر الحمدلله بخدا انقد شایعه میگن آدم میترسه من انقد سفارش میکنم به پسر بزرگم که دیگه بعضی ...

از اون موقعه که گفت آنفولانزا اومده پسرمو هیچ جا نمیبرم نه بازار نه پارک نه خانه بازی.........فقط یکی دوبار خونه مادرشوهرم رفتیم ...اینقد حواسم هست ولی خو بازم مریض میشن

از اون موقعه که گفت آنفولانزا اومده پسرمو هیچ جا نمیبرم نه بازار نه پارک نه خانه بازی.........فقط یک ...

آره بابا دهن سرویس میکنن 

خدا همشونو حفظ کنه خار تو پای هیچ کدومشون نره 🤲

آره بابا دهن سرویس میکنن  خدا همشونو حفظ کنه خار تو پای هیچ کدومشون نره 🤲

الهی آمین

دور از جونت  چی بگم مریم انقد اعصابم از دست خودم خدا مادرم پدرم خواهرم شوهرم دنیا زمونه خورده ...

بیایین باهم چس ناله کنیم😂😂😂

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
1579