1464
1459
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 73930 بازدید | 14045 پست
وااای خاک به سرررم اصلاااا حواسم نبود ☺️☺️☺️😅😅😅میدونی منظورم غیر از استارتر بود میگم یعنی یه تازه ...

😅😅😅😅

اینجوری بهتره فکر کنم، کسی منت نمیذاره، کسی هم کامل از وقتش نمیزنه، همه کنار هم به فرد خاصی هم وابسته نیست

حق صحبت برای همه ست

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

من اون ساب مخصوص لاغریش رو پیدا نکردم تقریبا کجای کاناله؟؟؟؟اول وسط یا اخر؟؟

زیبا جان بالای صفحه گوشه راست سه تا نقطه است اونو بزنی یه گزینه جستجو داره اونجا هر کلمه ای رو بزنی تو هر پستی که اون کلمه توش تایپ شده برات میاره مثلا تایپ کن لاغری و بعد جستجو رو بزن  تمام پستهای مرتبط با لاغری رو برات میاره یکی یکی چک کن

هر کدوم برات مناسبه یه جا ذخیره کن تا در دسترست باشه بتونی هر روز گوش بدی 

به خدا ندیدم😍😍😍😍اعلاناتم خیلی زیاد شده چک نکردم اینم اتفاقی دیدم ببخشید😘😘❤️🤗🤗😂😂😂هرچند مید ...

😀😀عه فهمیدی 😀😀😂😂😂

آره خیلی گرون شده زنگ زدم به مهدی میگم پول بردارم از حسابت میگه سوده همه چی خیلی گرونه 😑😑😑یعنی کم بردار 😂😂😂😂😂😂

1436
8
بیا بریم بشت بگم این لیلا چه جوریه 😂😂😂😂😂

همش‌امتحان‌میگیره😂😂😂

او‌ن‌کلیپارودیدی‌درموردمدرسه‌های‌دهه۶۰؟چندتادخترهستن؛معاونشون‌سیبیلاشونم‌چک‌میکنه😂من همونم🤣

ببین مثلا برای لاغری چند تا هست یکی دو تاشو دانلود کن گوش بده به هر کدوم حس بهتری داشتی گوش کن من او ...

آها اره دیشب دان کردم منتها میخواستم مطمئن شم ازت پرسیدم از امروز گوش میدم 

1474
مریم قد 168 وزن 103😐

الکی نگو😐😐😐

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براسلامتی خونوادم بخونید
همش‌امتحان‌میگیره😂😂😂 او‌ن‌کلیپارودیدی‌درموردمدرسه‌های‌دهه۶۰؟چندتادخترهستن؛معاونشون‌سیبیلاشونم‌چک ...

😂😂😂😂😂😂ورود آقایان ممنوع ویشگا آسایش 😂😂😂😂😂😂

1450