2737
2734
ببخشید چجوری بخور کنه. بابونه بذاریم داخل اب جوش بخوره بعد سرمون بیاریم نزدیکش؟😞 ببخشید اخه من نمید ...

اگر دستگاه بخور داری که بهتر من دارم بخارش زیاد نیست مناسبه ارزون هست خونگیاش، اگر نداری توی یه قابلمه آب جوش کن آخراش که داشت قل میزد دو دقیقه بابونه بنداز اندازه یه موشت کوچولو که با انگشت می‌ریزی توش دودقیقه قل بزنه بزارش زمین یه پارچه بزار روصورتت خیلی صورتتو نزدیک نکن که بسوزی یکم سرتو بالاتر بگیر که بخار بشینه روصورتت عرق کنه صورتت حساااابی بعد با دستمال تمیییزه نم چین کن

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر دستگاه بخور داری که بهتر من دارم بخارش زیاد نیست مناسبه ارزون هست خونگیاش، اگر نداری توی یه قابل ...

واای مرسی من بخور بلد نبودم میدونستم باید یه پارچه رو سر بندازیم ولی فکر میکردم اول سر نزدیک قابلمه میکنیم بهد یه پارچه میندازیم ک بخار بیرون نره

دستگاه بخار از کجا باید بخرم؟

لطفا لایک نکنین مرسی💝
واای مرسی من بخور بلد نبودم میدونستم باید یه پارچه رو سر بندازیم ولی فکر میکردم اول سر نزدیک قابلمه ...

معمولا این لوازم آرایشی فروشا دارم، و اینا که لوازم آرایشی دارن مثل بابلیس و اینا 

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
2728
استارتر یه خانومی میگفت پیاز قرمز رنده میکنه میذاره هم جوشش هم جاش نابود شده. میگفت همه چیز امتحان ک ...

یه ژل عالی معرفی میکنم فقط بخردعام کن پنج یاچهارروزجوابشه من خودم الان راحت شدم همراش هم تاشستی چندساعت بعدش خمیردندان بزن میسوزه ولی عالی میشه

حتما دکتر برو چون ممکنه دلیل جوشات داخلی باشه. با پماد و ماسک و کرم شاید یه مدت خوب بشه ولی اگه به خاطر مثلا کیست یا هرمون باشه باز برمیگرده و چون صورت خیلی حساسه بهتره که از طریق متخصصش حل بشه.

2738

محلول کلیندامایسین هم برای جوش خوبه. خشک شون میکنه

من عااادت بدی ک دارم اینه ک میکنم شون. اصلا نمیتونم یلحظه ام جوش تحمل کنم باید سریع بکنمش

چیزی ک اکثر خانما اینجا دیدم میگن ترکیب سدر و ماست بوده

ترکیب عسل و لیمو طبیعی هم خوبه

سفیده تخم مرغ هم خوبه

دیگه از یه دوستم ک  تغذیه خونده پرسیدم گفت عرق الوورا خوبه و خوردن اب زیاد یا دتاکس واتر

لطفا لایک نکنین مرسی💝
2706