2737
2734

سلام از عذاب وجدان و سنگینی دلم اومدم تعریف کنم شاید اروم بشم و راه حل پیدا کنم

قضیه از این قراره داییم وقتی مجرد بود با یه زن بزرگ تر از خودش شوهر دار رابطه داشت خونش میرفت و میومد اون زنه هم شوهرش سید هست بیچاره یکم حالت عقب افتاده و کند ذهن و ساده لوح هست خیلی داییم میرفت خونشون و از حرف های پشت تلفن باهاش  دیگه کل خانواده میدونستن باهاش رابطه داره داییم ۲۷ سال داشت اون خانم (نمیدونم دقیق چند سالشه)ولی اون موقع زنه  دختر ۱۶ ساله داشت . خلاصه برای اینکه داییم دست از سر این زنه برداره براش زن گرفتیم 

بزرگ ترین اشتباه زندگیمون بود الان بازم با اون زنه رابطه داره و میره خونشو میاد همسایه اون زنه که دوست مادرمه امروز تو خیابون دیدیمش  به مادرم گفت برادرت مگه زن نگرفته هنوز ادم نشده که خونه این هست و هنوزم باهاشه .ما عرق سرد رومون نشست از خجالت 

دلمون برا زنداییم میسوزه دختره تحصیلات عالی داره(دانشجوی دکترا) خوشگل . نجیب . با معرفت 

داییم نه قیافه داره نه سواد . 😭😭

مادرم زنگ داییم زد ازش پرسید اونم گفت اره اینقدر مادرم وسط خیابون نفرینش کرد و فحشش داد که نگو

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

زن داییم نمیدونم چون همش سرش تو درس و کتابه  نفهمیده یا داییم خیلی زرنگه 

یه دختر ۴ ساله دارن و ۶ ساله ازدواج کردن

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا لعنت کنه تمام دخترای هرزه رو که باعث پخش پالا شدن زندگی میشن....

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728

به نظرتون کاری از دست ما برمیاد یا نه؟

شما چرا دختر مردم بدبخت کردین!!!!!!!!  آه دختره میافته تو زندگیتون که می دونستین داییتون چه آدمیه و به دختره نگفتین!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2738
خدا لعنت کنه تمام دخترای هرزه رو که باعث پخش پالا شدن زندگی میشن....

کاش دختر بود 

زن سن دار الان نوه داره زنیکه

2706