2737
2734

خواهر من از روز اول تا حالا کمردرد دارم و چاره ایی براش پیدانکردم حتی وقتی استراحت میکنمم کمردرددارم که از دیروز زده به پام😕

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ببخشیدمن امشب رابطه داشتم بدچندقطره خون دیدم تودستمال یعنی چیزی شده؟؟

نمیدونم انشالله که چیزی نیست اگه ادامه داشت برو دکتر سعی کن نزدیکی نداشته باشی منم بعد نزدیکی لخته خون دیدم که برسی کردم جفتم پایین بود و ممنوع کردم نزدیکیو

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
نمیدونم انشالله که چیزی نیست اگه ادامه داشت برو دکتر سعی کن نزدیکی نداشته باشی منم بعد نزدیکی لخته خ ...

آخه سرقبلی استراحت مطلق بودم وممنوع بودرابطم بعدش شوهرم ازرابطه سردشده بودتازه درست شده واسه این میترسم تعطیل کنم😳

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
آخه سرقبلی استراحت مطلق بودم وممنوع بودرابطم بعدش شوهرم ازرابطه سردشده بودتازه درست شده واسه این میت ...

بلاخره یجوری راضیش کن اذیت میشی اینجوری