2410
2553

ما برعکس اونا مذهبی نیستیم. اینم من از اول بهش گفتم و تاکید کردم من حجابم همینه. اعتقادم همینه. ما مجلس هامون مختلطه. اونم قبول کرد. الانم قول داده که عروسی رو اونجوری که من میخوام برگزار کنه. چون خودش میخواد هزینه بده خانوادش نمیتونن نظری بدن فقط موندم چجوری میخوان بخورد کنن با این جریانو چجوری میخوان کنار بیان باهاش؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کنار نمیان که عروسی ب رسم خودشون می گیره با چهار تا ووستت دارم تو رو نرم می کنه حالا ببین کی گفتم

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2714

امیدوارم شوهرت زیرش نزنه چون احتمال مشکلات هست مگر اینکه شوهرت مثل کوه پشتت باشه و بد قولی نکنه/یا هم اینکه خانوادش به انتخاب پسرشون احترام بذارن  خلاقه احتمال تنش وجود داره

عشق رسوایی محض است که حاشا نشود....عاشقی با اگر،و،شاید و،اما نشود....

شما فرهنگتون زمین تا آسمونه 

الان عاشقه شاید قبـول کنه ک بهتبرسه 

ولی بعدن مطمینن برات مشکل ایجادمیشه تو زندگی همه چی ک فقطمراسم عروسیت نیس تو یه عمر میخـوای باهاش زندگی کنی 

اگه میتونی با اختلاف نظرا کنار بیای و توانشو داری قبول کن 

اگرم حوصله دردسر نذاری بهتزه در تصمیمت تجدید نظر کنی

مذهبی کجا بود عزیزم

اگه کسی واسه اعتقادات مذهبش پایبند باشه به هیچ عنوان قبول نمیکرد که عروسی مختلط بگیره

حالا که قبول کرده معلومه خودشون از شما بدترن(توهین نشه منظورم اینه درجه مذهبی بودنشون کمتره)ولی به لحاظ اجتماعی رو نمیکنن

تو هم نگران نباش خیلی هم خوب برخورد میکنن

2706