2726

(شیرینی ، نشاسته، نان سفید، نوشابه، برنج ، ماکارونی و ...) اینا رو خیلی با احتیاط و حتی الامکان مصرف نکنن،

خانواده ی ما اکثرا دیابت دارن

ی دارویی بهتون میگم خیلی تاثیر داره توی کاهش قند خون

سیاه دانه رو بکوبین یا آسیاب کنین و از اون کپسولهای خالی از عطاری بگیرین و داخلشونو با سیاهدانه پر کنید، یکی ناشتا و یکی موقع خواب بخورن، تا ۴۰ روز قند خون رو به حالت عادی بر میگردونه، البته باید تا ۴۰ روز مرتب مصرف بشه

خدایا شکرت....❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین راه اینه که اول برن دکتر غدد تا نوع دارویی که لازم دارند رو براشون مشخص کنند، مرحله بعد باید پیش دکتر تغذیه برن تا یک برنامه غذایی مناسب افراد دیابتی داشته باشن و اگر اضافه وزن دارند زیر نظر دکتر کم کنند، در مرحله بعد حتما باید برای تست بینایی به چشم پزشک مراجعه کنند که خدایی نکرده قند روی بیناییشون اثر سو نداشته باشه

بابای من متاسفانه دیابت داشتن و انسولین میزدن، اما دیابت به کلیه هاش زده بود و نارسایی کلیه مجبور به دیالیزش کرده بود ، از دستش دادیم، دیابت ام الامراضه، خیلی مواظب مادرتون باشین، از استرس و ناراحتی و عصباتیت دورش کنید. 

خدایا شکرت....❤❤
2728
(شیرینی ، نشاسته، نان سفید، نوشابه، برنج ، ماکارونی و ...) اینا رو خیلی با احتیاط و حتی الامکان مصرف ...

یعنی میشه همراه قرص خورد؟یعنی بعد این چهل روز قندمیادپایین ودیگه نیازی ب قرص نیس؟ممنون میشم جواب بدین.بیماردیابتی دارم وسردرگمم بین این همه دستور ومنع و عوارض خطرناکی ک گفتن

مادرم دیابت داره و متاسفانه رعایت رژیم غذایی نمیکنه.

عزیزم نباید گرسنه باشن . افت فشار خطرناک تر از بالارفتن فشار هست و نباید چیزی نخورن که ضعف کنن. مواد مغذی بخورن. مغز ها خیلیی مفیده مغز زیاد بخورن. سبزیجات زیاد مصرف کنن. ماکارونی و نون خیلییی کم مصرف کنن. از نون جو میتونن استفاده کنن به جای نون گندم. 

یعنی میشه همراه قرص خورد؟یعنی بعد این چهل روز قندمیادپایین ودیگه نیازی ب قرص نیس؟ممنون میشم جواب بدی ...

عزیزم فرد دیابتی باید همیشه مراعات کنن و این مدلی نیست بعد از یک دوره ای بهبود کامل پیدا کنن فقط میتونن کنترل کنن 

قندش چنده؟بستگی داره  بدن تا بدن، یکی قندش با قرص کنترل میشه،یکی قندش با انسولین،وقتی دچار دیابت بشی،با کوچیکترین خوردن مواد غذای قندت بالا میره،  پدرم و مادرم هردو دیابتی هستن،کنترل میکنن، 

2706