2733
2734
عنوان

من انگار سرطان دارم😍😆

410 بازدید | 24 پست

یک هفتست که سرم درد میکنه خوب نمیشه صبحا وقتی از خواب بلند میشم شدید میشه دردش فقط سمت راست سرم بالای گوشمه مثل سردرد نیست انگار عضلش میگیره منقبض میشه تیر میکشه الان دو سه روزه چشم راستم یهو یه پرده سفید میاد جلوش و کور میشم بعد یکم چشمامو میبندم بعد خوب میشه بر میگرده

کسی میدونه علایم چیه؟

ترو خدا بگید سرطانه😍

گروه آبی: وزن شروع ۸۷،۶۰۰ ‌/ وزن جدید ۷۴،۳۰۰ /      وزن هدف: ۶۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سرطان چیز خوبیه؟؟؟؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

من این علائمو داشتم دقیقا دو هفته پیش رفتم دکتر گفت غدد لنفاوی زیر گلوت عفونت کرده با دو بسته انتی بیوتیک خدب شدم البته من درد زیر گلو  هم داشتم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738

احساس می کنم شناخت خوبی از ایموجی هاندارین😐

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

یعنی چی که داری با اسم سرطان شوخی میکنی و استیکر قلب میزاری....؟! شاید کسی خودش یا نزدیکانش داشته باشه و ناراحت شه. به نظرم هیچ وقت نباید با درد و ناراحتی مردم شوخی کرد و خندید. شما هم واسه علایم مریضیت بری دکتر بهتره.

2706