2410
2553

من سر بچه اولم تحت نظرشون بودم.اولا مطبش خیلی شلوغه و معطلیش زیاده،خودش خیلی خیلی آرومه و حس میکنم بیش از حد ریلکسه.حس میکنم واسه ویزیت هم عجله میکنه ولی کار سزارینش خوب بود.به هرحال ترجیح دادم سر این یکی بچم دکترمو عوض کنم

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر خودم خیلی دکتر کار بلد و خوش اخلاقیه بهمن ماه سال 96 تو بیمارستان قمر بنی هاشم تحت نظر ایشون سزارین شدم والان که فکر میکنم میبینم انتخاب خوبی کردم کاش سر زایمان دخترم هم ایشون رو میشناختم و .....

2456

سر دخترم سال 90 خیلی عذاب کشیدم دکترم خانم ارجمندی تو بیمارستان قمر بنی هاشم بود خیلی اذیتم کرد و با درد‌‌‌ وحشتناک سزارین شدم ...😐😐

خیلی دکتر بدی بود حداقل برای من 😶

اره عرفان گرون بود . قمر و مصطفی خمینی هم دور بودن .  رفتم پیامبران دکتر ادیب عملم کرد.

قبول دارم واقعا بالاس😔 سال 96 هزینه سزارین من تو بیمارستان قمر بنی هاشم حدود 8.5 شد با اتاق و پرستار

2714

ولی پیشنهاد میکنم برای کسانی که دنبال دکتر خوب هستن تو ایران دکتر کار بلد که خوش اخلاق باشه خیلی کمه .....

من از دکتر معصومه میراسماعیلی تو آتیه و دکتر ارجمندی تو بیمارستان قمر بنی‌هاشم خیلی ناراحتی کشیدم 

دکتر معصومه میراسماعیلی که فقط پول می‌شناسه سال 90 به دلایل شخصی نتونستم تو آتیه سزارین کنم ولی وقتی برای بارداری دوم رفتم‌ پیش دکتر معصومه میراسماعیلی نگاهی به پرونده ام کرد و گفت اگر نمی‌خوای من عملت کنم دیگه پیش من نیا ...

منم گفتم دیگه نمیام 😒😒😒

از نظر خودم خیلی دکتر کار بلد و خوش اخلاقیه بهمن ماه سال 96 تو بیمارستان قمر بنی هاشم تحت نظر ایشون ...

من امسال یعنی سال 1400 سزارین شدم پیش ایشون در بیمارستان قمر بنی هاشم هزینش 8700 شد. چطور شما اون موقع انقد زیاد هزنیه دادید؟ 

پزشک حاذقی نیست من  از  مژگان حجتی راضی نبودم کاش پیش این پزشک سزارین نمی کردم بچه رو زود به دنیا آورد در صورتی که اگر یک هفته صبر می کرد وزن بچه بیشتر می شد زود وقت سزارین داده بود مذهبی هست اما به نظرم بی خیال و حاذق نبود چند تا سوتی بزرگ داشت من به یکیش اشاره کردم