2726
فدات بشم عزیزم بخدا خیلی ناراحتت شدم قشنگ درکت کردم چون شوهر خواهر منم همینه😔😘انشالله سفید بخت شی

فدات بشم عشقم . امیدوارم هیچوقت توو زندگیت پیش نیاد . انگار همه استخونهای آدم با هم خورد میشن 

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪
من 5 سال با کسی زندگی کردم که قشنگ باید خط کشی شده باهاش حرف میزدی .دلم از دستش پر خون ولی نباید ظاه ...

بهتره شما بری پیش یه مشاور خوب و‌مجرب اینجور پیش بری داغوون میشی کی فردا بهت میگه دستت درد نکنه یه وقتی به خودت میای که پیر و افسرده شدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برام دعا کنید شاید بادعای شما مشکلم حل بشه منکه هرچی دعا کردم نشد 💔 منم برای کسایی ک برام دعا کردن ...

عزیزم شوهرمن توخونه اخلاقش خوبه ولی جلو دیگران خیلی سرد وبی ادبانه رفتارمیکنه بددلی هم زیاد داره خیلی محدودم کرده هرکاری کردم درست نشد فقط دارم دعا میکنم خداخودش بهم رحم کنه دل این مردو ازسیاهی پاک کنه برات دعا میکنم عزیزم 

2728
بهتره شما بری پیش یه مشاور خوب و‌مجرب اینجور پیش بری داغوون میشی کی فردا بهت میگه دستت درد نکنه یه و ...

عزیزم یهو دلم و زد . همه زخمهایی که به تنم زده بود و الان حس میکنم . تمام حسم بهش از بین رفت و تصمیم به جدایی دارم 

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪