2733
2739

من 5 سال با کسی زندگی کردم که قشنگ باید خط کشی شده باهاش حرف میزدی .دلم از دستش پر خون ولی نباید ظاهرم نشون  میداد وگرنه زمین و زمان و بهم می ریخت .هر غلطی میکرد جرات نداشتم از گل کمتر بهش بگم .یهووووو دلم و زد اون همه عشق از قلبم رفت .الان برام شده مثه دیوار .چند روزه قهرم و این رابطه برده داری و تمومش میکنم

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪

مخصوصا اگه تنها باشی تو غربت بابچه کوچیک همش توخونه هیش کی هم نباشه بجز ی ادم پرتوقع و بی تفاوت...

ادم اب میشه تموم میشه روحیه اش و توانش 

چه بخای چ نخای این روزگارته

🍃🍃🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق اخرین راهه در صورتی که خیانت ببینی یا بزنت یام معتاد بشه اینجا ته دلتو خالی نکنن اصلا اسمشم نیار چون دوسش داری که ناراحتی از این کارش از یه روانشناس کمک بگیر و منعطف باش و اینکه کم کم و قدم قدم روش کار کنین

2731

از فردا اخلاق خودتو تغییر بده کلن یه ادم دیگه شو و وقتی میبینی اون اخلاقش درست نمیشه تو خودتو تغییر بده ببین من شوهرم اوایل اخلاقش گند بود هیکجا نمیتونستم با ارامش برم بخرم کلن اخلاقش بد بود بچه بازی درمیارود الان کاری کردم که مثله فرشته هاشده انقد اقاو مهربون شده که باور نمیکنه ادم قبلن چطور بود الان کافیه یه اخم کوچولو بهش کنم یه جور خودشو جمع میکنه و منت کشی میکنه

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2738
کلا زندگی با موجودی با اسم شوهر سخت و پر حاشیه اس

ولی شوهر من خوبه، خانواده ش افتضاح بعدبدی های خانواده ش رو روسرش خالی میکنم😭😭😭😭خدایی زندگی اون با من پرحاشیه س من پرحاشیه م😭😭😭😭میدونی دیگه قطع رابطه کردم الان ی مدته باهام خوبیم

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
از فردا اخلاق خودتو تغییر بده کلن یه ادم دیگه شو و وقتی میبینی اون اخلاقش درست نمیشه تو خودتو تغییر ...

چطوری کنم اخلاقمو؟

من هرراهی رو امتحان کردم ادم مغرور فقط باید بخوره زمین

🍃🍃🍃
بی اهمیت داره میگه اصلا براش مهم نیست داره میگه اخلاق نداره چرا فکرمیکنید زندگی سوختن وساختنه

هیچکی کامل نی خودمونم اخلاقا گندی داریم

شاید با محبت جذب شد

اینا دلیلی برای جدایی نیست

اگه پرتوقع و ازخودراضی باشه اینجور چیزا درک ننیتونه بکنه

مهربون نباش ولی موقش اخمالو شو نه اینکه ازشورش دربیای و تو حی واسطه شی و نه اینکه همش غر بزنی تعادل نگه دار

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706