2733
2734

من یه مشکل بزرگی تو زندگیم پیش اومد ینی بیشتر انگار یه بلا رو سرم نازل شد،همه چیمو از دست دادم ،کلی نذر و دعا و چله انجام دادم ک فردا شاید یکمی معلوم شه حاجتمو میگیرم و شاید یه ذره از بلاتکلیفی در بیام،بخدا خیییییلی خستم،دوس دارم زودتر ب آرامش برسم یا همه چی درست شه یا از این زندگی راحت شم

حالا ازتون خوااااااهش میکنم از ته دلتون برام دعا کنین مشکلم خیلی زود حل بشه و برام صلوات بفرستین🙏

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا عزیزم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2731
2738
چش

مرسی

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
عاقبت یکسان نباشد حال دوران غم مخور

بخدا دیگه خستم نمیدونم تاکی باید صبر کنم

ایشالا ک درست میشه🥀🥀

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
14 صلوات میفرستم

خیلی ممنون عزیزم

2706