2737
2734
عنوان

بدترین هدیه ای که گرفتین چی بوده؟از طرف کی

| مشاهده متن کامل بحث + 11491 بازدید | 446 پست
برا منم تولد 10، سالگیم، دوستم کفش پاشده زنونه زشت آورد 😣

ده سالگی؟؟!!

بچه بوده نمیفهمیده

اما خونواده اش چرا گذاشتن اینو بیاره🤦🏻‍♀️

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینایی که گفتین زیاد هم بد نبود عمق فاجعه می دونین کجاست 😳

اولین جشن تولدت باشه تو سن ۶ سالگی و واست شورت کادو بیارن و این تنها کادویی باشه که به دردت می خوره  خیلی تو ذوقم خورد هنوزم که یادم میاد تو دلم به اون بنده خدا میگم آخه چرااااااااااا 😭😂😂😂😂

🍀
اینکه میگم بدترین هدیه نبوده ولی اصلا خوشحالم نکرد . اولین سال تولدم که از همسرم انتظار سورپرایزای خ ...

😂😂😂ااره خیلی باحال بوده دمش گرم

باحال ترینه😍😅

2731
اینایی که گفتین زیاد هم بد نبود عمق فاجعه می دونین کجاست 😳 اولین جشن تولدت باشه تو سن ۶ سالگی و وا ...

😂😂باز برو خداروشکر کن

شورت رو خودت میپوشی

برا ما که همش تنگ و لیوان و ظرف و 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دقیقا مامانش داده بود، وسایل خونشون شنیدم استفاده میکرده به دل نمینشسته میداده کادو، الان همون دختر ...

😂😂ایول پس میتونی حسابی براش جبران کنی

2738

6سالم بود زنداییمو خیابون دیدیم گفت عه میخاستم بیام خونتون اینارو خریدم براتون بدم ذوق کردم چی هست حالا 😍دیدم واسه من و خواهرم دوتا قندون کریستال خریده بود😒😒😒😒 فکرکنم خرید پشیمون شده بود مارو دید انداخت بهمون!!

خاهرشوهرم بعداز کادویی ک من براش خریدم یه شال پنج تمنی خریده بود ک فوق العاده نازک وچروک بود و مثل نخ شده بود نمیشد اصلا سر کرد😂بعدم کلی تعریف ک مغازه داره گف چروک نمیشه خیلب خوبه فلانه منم گفتم عااا چه خوب 😐یه بارم سر نکردم 

مادر دوستم رفته بود کربلا بهمون سوغاتی داد رفتم خونه دیدم همش اشغاله چطور روش شده بود اینا رو بده چق ...

البته من یه چیزی بگم

مادرشوهر منم چندسال پیش از کربلا سوعات اورد برامون

لباس مردونه شییک واسه همسرم توی یه بسته بتدی خوب

وقتی بسته رو باز کردیم دیدیم یه لباس کثیف و مندرس رو خیلیی با دقت بسته بتدی کردن

شاید این بنده خدا هم خبر نداشته

2706