2410
2553
عنوان

بیاین از نصیحت های اطرافیاتون بگید

132 بازدید | 14 پست

که براتون آموزنده بوده و اگر هم دوست دارید بگید کی بهتون گفته؟ 

تکرار کنیم شاید بدرد بقیه هم بخوره

خودم دو نمونه همیشه یادمه

یکی حدود ۱۱ سال قبل کارفرمام بهم گفت خجالتی نباش تو این جامعه اگر بره باشی، گرگ ها میخورنت

یاد بگیر گرگ باشی تا بتونی زندگیت رو قوی و مسلط پیش ببری...منظورش این نبود به بقیه آسیب برسونما 

دوم هم چهار سال قبل همکارم وقتی عقد کردم بهم گفت یادت باشه نیازی نیست از همه چی و همه جرئیات برای شوهرت تعریف کنی. بعدا برات ممکنه مشکل ساز بشه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هیچوقت چیزیو بدون تحقیق و نخونده امضا نکن

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
2714

بابام دبیرستان که بودم و نقاشی و موسیقی دوست داشتم بهم گفت این مملکت جایی نیست که بخوای به علایقت توجه کنی

یه رشته ای بخون پول دربیاد ازش. 

نقاشی و موسیقی رو اگه پولش باشه تو پنجاه سالگی هم میتونی بری دنبالش 

واقعا ممنونشم بابت این حرف

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
یه بار یکی بهم گف جان جدت برو حموم تو کشمش نیستی ک ملت با عرقت حال کنن😐  دیگه ازون موقع ادم ب ...

🤣🤣🤣

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

سال اخر دبیرستان بودم یکی از هم کلاسیام سر ی قضیه ای  با من وحشی بازی و غربتی بازی درمیاورد منو اذیت میکرد 

اون موقع رفتم پیش دبیر دینیم (اقا بود) داشت باهام حرف میزد راجب دختر و حرفایی ک پشت سرم زده ک گریه م گرف بهم گف نزار  بقیه اشکتو ببین فک میکنن ک باختی 

بعد اون موقع این حرفو اویزه گوشم کردم و جلوی ادمایی ک اذیتم میکردن گریه نکردم و خودمو قوی نشون دادم

از لحاظ روحی،نیاز دارم مثه شب قبل اردوهای مدرسه ذوق داشته باشم :)
سال اخر دبیرستان بودم یکی از هم کلاسیام سر ی قضیه ای  با من وحشی بازی و غربتی بازی درمیاورد منو ...

هم تجربت زیبا هست هم امضات⁦👌🏻⁩

2706