1464
1411
عنوان

بیاین از نصیحت های اطرافیاتون بگید

115 بازدید | 14 پست

که براتون آموزنده بوده و اگر هم دوست دارید بگید کی بهتون گفته؟ 

تکرار کنیم شاید بدرد بقیه هم بخوره

خودم دو نمونه همیشه یادمه

یکی حدود ۱۱ سال قبل کارفرمام بهم گفت خجالتی نباش تو این جامعه اگر بره باشی، گرگ ها میخورنت

یاد بگیر گرگ باشی تا بتونی زندگیت رو قوی و مسلط پیش ببری...منظورش این نبود به بقیه آسیب برسونما 

دوم هم چهار سال قبل همکارم وقتی عقد کردم بهم گفت یادت باشه نیازی نیست از همه چی و همه جرئیات برای شوهرت تعریف کنی. بعدا برات ممکنه مشکل ساز بشه

گروه نارنجی خوشرنگ😁تاریخ شروع: ۹۸/۹/۱۶🧡وزن شروع ۸۳🧡وزن هدف۶۲ من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که می‌خوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

یه بار یکی بهم گف جان جدت برو حموم تو کشمش نیستی ک ملت با عرقت حال کنن😐 

دیگه ازون موقع ادم بوگندوی سابق نشدم

این دنیا ارزش نداره خودتو اذیت نکن                  بقیه رو اذیت کن 

بابام دبیرستان که بودم و نقاشی و موسیقی دوست داشتم بهم گفت این مملکت جایی نیست که بخوای به علایقت توجه کنی

یه رشته ای بخون پول دربیاد ازش. 

نقاشی و موسیقی رو اگه پولش باشه تو پنجاه سالگی هم میتونی بری دنبالش 

واقعا ممنونشم بابت این حرف

الهی! بیزارم از طاعتی که مرا به عجب آورد. مبارک معصیتی که مرا به عذر آورد. خواجه عبدالله انصاری
8
یه بار یکی بهم گف جان جدت برو حموم تو کشمش نیستی ک ملت با عرقت حال کنن😐  دیگه ازون موقع ادم ب ...

🤣🤣🤣

گروه نارنجی خوشرنگ😁تاریخ شروع: ۹۸/۹/۱۶🧡وزن شروع ۸۳🧡وزن هدف۶۲ من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که می‌خوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

سال اخر دبیرستان بودم یکی از هم کلاسیام سر ی قضیه ای  با من وحشی بازی و غربتی بازی درمیاورد منو اذیت میکرد 

اون موقع رفتم پیش دبیر دینیم (اقا بود) داشت باهام حرف میزد راجب دختر و حرفایی ک پشت سرم زده ک گریه م گرف بهم گف نزار  بقیه اشکتو ببین فک میکنن ک باختی 

بعد اون موقع این حرفو اویزه گوشم کردم و جلوی ادمایی ک اذیتم میکردن گریه نکردم و خودمو قوی نشون دادم

از لحاظ روحی،نیاز دارم مثه شب قبل اردوهای مدرسه ذوق داشته باشم :)
سال اخر دبیرستان بودم یکی از هم کلاسیام سر ی قضیه ای  با من وحشی بازی و غربتی بازی درمیاورد منو ...

هم تجربت زیبا هست هم امضات⁦👌🏻⁩

1474