2726
عزیزم من اینجا با ی کاربری اشنا شدم ک بهم راهو نشون میده.میخای معرفیش کنم درخواست بده.منم موردم تقری ...

بهت درخواست دوستی بدم قبول میکنی و بعد کمکم کنی؟ 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوس دارم اينكارو بكنم ولي هدف من ازدواجه نه اينكه فقط اشتي كنيم بايد حساب شده پيش برم

مطمئن باش اگه پسری قصدش ازدواج باشه زودتر از اینا اقدلم میکرد.نمیفهمم دخترای ما تاکی میخان از این حجم خوشبینی کم کنن

این مورد در مردان یک اصله و البته هر اصل استثنائاتی هم داره.چیزی ک عمومیت داره نیازی به قضاوت کردن ن ...

شما احتمالا نشست و برخاستتون با استثناعات نبوده ک انقد صریح قضاوت میکنین. از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد.با دید خودتون مردمو نبینید 

در ضمن وقتی کاری از دستتون برنمیاد برا کسی انجام بدین امیدشو نگیرین شاید این امید تنها چیزی باشه که طرفمون داره.التماس تفکر 😏

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
دوس دارم اينكارو بكنم ولي هدف من ازدواجه نه اينكه فقط اشتي كنيم بايد حساب شده پيش برم

ببین اگه دوستت داشته باشه هنوز دلش پیشته 

باید از عکس العملش متوجه شی اگه هم سرد بود که ولش کن

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
مطمئن باش اگه پسری قصدش ازدواج باشه زودتر از اینا اقدلم میکرد.نمیفهمم دخترای ما تاکی میخان از این حج ...

وقتي همه ي داراييش بيس ميليونه چجوري آخه برادر من؟ يه پرستار ٢٦ ساله كي به نظرت بايد زن بگيره؟اونم تو اين شرايط

بلهههههههه ولي نميتونم بهت پيام بدم نميدونم چرا

من بهت درخواست دادم قبول نکردی انگار 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
ببین اگه دوستت داشته باشه هنوز دلش پیشته  باید از عکس العملش متوجه شی اگه هم سرد بود که ولش کن

نه بابا دوسم كه داره ميدونم ولي يچيزايي جفت و جور نيس فقط خدا ميتونه حلش كنه

شما احتمالا نشست و برخاستتون با استثناعات نبوده ک انقد صریح قضاوت میکنین. از قدیم گفتن کافر همه را ب ...

امید واهی تهش تباهیه.

ما اگر از اول با واقعیتها کنار بیاییم به خیلی از مشکلات ننیخوریم.

والا همينو بگو چهار سال و نيم باهاش بودم داشت به ازدواج ختم ميشد حداقل دو سال بايد بگذره ادم بتونه ك ...

توکلت بخدا باشه.وقتی این همه سال باهاش بودی حتما ردپات تو قلبش هک شده.شاید زمان ببره ولی حتما میاد 😍

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
2706