2726
عنوان

سوال در مورد حذف کاربری

3608 بازدید | 74 پست

بچه ها من اگه بخوام به نی نی یار بگم منو کلا لغو کنه از سایت کلا اسمم هم نباشه میشه ؟تاپیک هام هم حذف میشن ؟

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 

تاپیک هات هستن خودت قطع دسترسی میشی

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هروقت برگردی دوباره میان تاپیکات 

لغو بشی کسی نمیتونه ببینه

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2728
پس چجوری کسانی که لغو کاربری شدن میرم تاپیکش نیست اخه ؟

تو سایت جستجو رو بزنین همه تاپیکا میان بالا و حتی تو گوگل

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
هروقت برگردی دوباره میان تاپیکات  لغو بشی کسی نمیتونه ببینه

خوب تاپیکهاش که پاکنمیشه

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
نه دیگه تاپیکاشم بری تو صفحش نیستن فقط اگه توشون شرکت کرده باشی میتونی ببینی

عزیزم فقط خودش قطع دسترسی میشه و تاپیکهاشم چون قطع میشه دیده نمیشه  ولی تمامه اون تاپیک ها تو گوگل میمونه  مگر اینکه  خودت قبل لغو کاربری بری به نی نی یار  هر روز لینک حذف بدی تا تاپیکهات پاک بشه  وگرنه تمام تاپیها پست ها و حرفها  و لایک ها...میمونه  تو سایت

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
عزیزم فقط خودش قطع دسترسی میشه و تاپیکهاشم چون قطع میشه دیده نمیشه  ولی تمامه اون تاپیک ها تو گ ...

بلد نیستم آبی کنم لینگ را 

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
عزیزم فقط خودش قطع دسترسی میشه و تاپیکهاشم چون قطع میشه دیده نمیشه  ولی تمامه اون تاپیک ها تو گ ...

اره میدونم که فقط با سرچ بالا میان ولی منظورم تو صفحه شه که بری چیزی نمیبینی همینم خوبه حالا کی عنوان یا متن تاپیکای ادمو یادشه بخاد سرچ کنه یا چیز معروفی باشه که تو گوگل نتیجه ی سرچ مردم بیاد بالا

لایک ندوس😡👊
2706