2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من مهمون سرزده نداشتم تو این 5سال، الان کسی مگه سرزده خونه کسی میره واسه شام و ناهار؟؟ 

خواهرشوهرای من ساعت شش اومدن ساعت هفت هی گفتن شام چی شد نذاشتم پلوم دم بکشه 😭😭😭😭😭😭

2738
خواهرشوهرای من ساعت شش اومدن ساعت هفت هی گفتن شام چی شد نذاشتم پلوم دم بکشه 😭😭😭😭😭😭

وا ،چ خودمونی 😁خواهرشوهر من سالی یبار میاد شام، اونم عید نوروز اونم من دعوت میکنم، دور هم نیستیم جفتمون تهرانیم، شما کدوم شهرید

مگه چی ریختی توش  سریع تا گوشتت را سرخ میکردی برنجم آبکش میکردی تو فرم اگه میزاری شعله تنظیم کن نسوزه

والا برا من که میاد یه دفع هم میگن گرسنه ایم 

بگو ما شام خوردیم شرمنده زود شام میخوریم، چیزی ام برای درست کردن نداریم، شماها چ خوبید واقعا. ب مهمون سرزده شام و ناهار میدید؟ اون بی احترامی کرده اطلاع نداده، الان منو میخورن ک مهمون حبیب خداست، ولی تو این گرونی ها کسی بخواد بی خبر و مکرر بیاد خونه کسی دشمن خداست 

مگه چی ریختی توش  سریع تا گوشتت را سرخ میکردی برنجم آبکش میکردی تو فرم اگه میزاری شعله تنظیم کن ...

فر بلد نبودم تا گوشت و لوبیا سبز سرخ کنم سیبزمینی سرخ کنم برنج ابکش کنم ساعت شد بیست دقیقه به هفت 

2706