2726
عنوان

باید خونه زندگیمونو.بفروشیم خرج مرضامون کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 27 پست

از قدیم گفتن هر چی سنگه مال پای لنگه، اره متاسفانه هر چی بی پولتر باشی بیشتر مریض میشی و نیاز به پول دوا درمون داری، ایشالا که پولت جور بشه و خوب بشی من میفهمم چی میگی خدا بهت سلامتی بده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه چندتا دندون خراب داري تو ٢٣ سالگي؟!🙄🙄

سری قبلی ک پنج شیش سال پیشه رفتم ده دوزاده تاش پر کردن لازم داشت ک چن تاشو پر کرد بقیه ش مونده تازه اگ.دندون جدید بش اضاف نشده باش

نه کلی گفتم اخه شما حساب کن ده تا دندونت خراب باشه هر دندونی سیصد تومن پر کنه خب میشه سه میلیون حالا ...

من بالاي بيست ميليون هزينه كردم 

خيليا هم هستن كه باجبار خيلي بيشتر هزينه كردن 

بازم خداتوشكر كن

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
2728
مگه چندتا دندون خراب داري تو ٢٣ سالگي؟!🙄🙄

به سن نیس به جنس دندونه 

من خودم ۲۴ سالمه کلی دندون درست کردم و هنوزم خراب دارم

مسواک و روغن نارگیل و .... رسیدگی دارم بهشون 

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀

حالا خوبه خونه داری

تو شهرتون ببین دانشکده دندون پزشکی نیس

خیلی هزینه هاش کمتره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
میگم ینی دانشجو.ها خوبن میترسم بزنن ناقصم کنن

اره بابا استاد بالاسرشونه اتفاقا چون یکی روشون نظارت داره کارشونو دقیق انجام میدن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️