1464
1411

اصن هیجاناتم خیلی بالاس دوز شادیم زیادی  وقتی ناراحتم انگار بچها زود اشتی میکنم ولی دیگه دوسش ندارم یچی میخوام باید همون لحظه باشه عروسک میبینم غش میرم براش وقتی یکیو دوس دارم از ته وجودم بهش میگم دوست دارم ، عاشق خریدممم  و وقتی یکی برام یچی میاره خیلی خوشحال میشم و تشکر میکنمو بوسش میکنمممم و...... خیلی کارا دیگه ی ماه هم هست رفتم تو ۲۲ دلم میخواد خیلی سنگین رنگین رفتار کنم ولی خب تا کی خودمو سرکوب کنم چکار کنم بزرگ باشم و بچگونه نباشه رفتارم

خدا هست واقعا هست

خوبه ولی کنترلش کن

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری   آخه شاعر گفته رو نمایان کردی و یک شهر دستش را بریده 

عزیزم قرار نیست به خاطر نگاه دیگران روح خودت رو بکشی همینطور صادق باش با خودت و جلو برو و مطمعن باش رفتار به ظاهر بچگانه ی شما خیلی قشنگتر و دلنشین تر از رفتارهای خانمانه ی خانمان سوز

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484
نمیشود خببب

میشه من خودم یک نمونشم  

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری   آخه شاعر گفته رو نمایان کردی و یک شهر دستش را بریده 
8