2726
عنوان

مادرشوهرم تو روم گفت...

528 بازدید | 33 پست

دیروز خونه ما ناهار مهمون بود با دخترش ...شوهرم هم بود خبلی جدی گفت موهات می ریزه؟؟؟؟

منم شوکه که بلند تو سکوت چای خوردن گفت..گفتم چطور ....گفت حالا دیگه

شوهرم چون پیشم بود گفت به خاطر موهای رو کمرش می گی اون نه به خاطر شونه کردنشه...

منم گفتم خب شونه کردم چند تار مو ریخته ندیدم .دم خواهرشوهرم گرم اینبار گفت همه شونه می کنن می ریزه و هر روز تا صد تا قابل قبوله

مادرشوهرم گفت نه پس چطور موهای شما و اون یکی دخترش نمی ریزه

دلم گرفت خیلی خیلی 

من موهام نسکافه ای خیلی روشنه به بلوند نزدیکه وبلند ...

شما به دل می گرفتید؟؟؟

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😑🤦‍♀️😑😑🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😑

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا. حالااصلا توو روت گف موهات میریزه، و موهاتم بریزه، چیه مگه؟؟؟! وای چ چیزایی میگید و مهمه براتون 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

مگه بچه دوساله ای بهت بگن بالای چشمت ابروی بهت برمی خوره مگه دروغ گفته موی همه می ریره موی تو هم می ریزه دیگه

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

نه اصلا مهم نیس برام ، اصلا ادم حسابش نمیکنم که بخوام از حرفاش ناراحتم بشم

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

😮😮😮

فک کنم تاثیر نینیسایته 

حرفش انچنانم بد نبوده که ب دل نگیر

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706