2703
2553
عنوان

اعصابم بهم ریخته

345 بازدید | 29 پست

من و همسرم ۶ سال ازدواج کردیم، دو تا هم دختر دارم، همسرم خیلی وابسته خانواده اشه، اولش تا این حد نبود رفته رفته بیشتر شد، مخصوصا مامانش، مامانش هم تو‌نامزدی میدیدم اصلا بیخیال پسرشه بعد ازدواج رفته رفته اینم خودش رو وابسته نشون داد، الانم ما یه شهر دیگه ایم خانواده خودم و همسرم هم شهر دیگه، خواهر شوهرم حامله است تازه رفته تو هشت ماه، درد داشت بردنش بیمارستان ما هم خونه مامانم اینا بودیم میخواستیم برگردیم خونمون، که فهمیدیم اون رو بردن بیمارستان مادرشوهرم اینا هم رفتن، دیگه ما با عجله راه افتادیم ، خوب در هر حال ما میرفتیم  دیگه چرا سرعت و عجله، از سرعت گیرا همچین پرشی رد شدیم و تو جاده با عجله میرفت من عصبی شدم که چه خبره خوب داریم میریم دیگه چه خبره خوب! بعدم گفتم بخاطر بقیه و جماعت چرا خودمون رو به کشتن بدیم، اونم عصبانی شد و هزار تا حرف بارم کرد که مگه خواهرم بقیه است و اینا، نترس تو نمیمیری، بعدم رسیدنی گفت برا تو غریبه است به گفته خودت پس خودم تنها میرم، منم گفتم باشه ببخشید بد حرفی زدم این باز کفری شد که نمیبخشمت و فحش داد ، الانم من و بچه هام رو گذاشته و رفته بیمارستان با منم حرف نمیزنه😔، 

حق باشما بوده 

حالا شوهرت زودم می‌رسید کاری نمی‌خواست بکنه که الکی فقط محیط بیمارستان و شلوغ میکرد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
چرا بیخودی گفتی ببخشید وقتی کار اشتباهی نکرده بودی؟؟؟!!!! اینجوری شوهرت رو حری کردی و باورش شده پس ح ...

اینکه گفتم بخاطر بقیه چرا خودمون رو به کشتن بدیم،میگفت مگه اون غریبه است گفتم ببخشید که اونطوری گفتم ولی خوب گفتم ما که میریم چرا میکشیمون

2706