1464
1411
عنوان

اعصابم بهم ریخته

335 بازدید | 29 پست

من و همسرم ۶ سال ازدواج کردیم، دو تا هم دختر دارم، همسرم خیلی وابسته خانواده اشه، اولش تا این حد نبود رفته رفته بیشتر شد، مخصوصا مامانش، مامانش هم تو‌نامزدی میدیدم اصلا بیخیال پسرشه بعد ازدواج رفته رفته اینم خودش رو وابسته نشون داد، الانم ما یه شهر دیگه ایم خانواده خودم و همسرم هم شهر دیگه، خواهر شوهرم حامله است تازه رفته تو هشت ماه، درد داشت بردنش بیمارستان ما هم خونه مامانم اینا بودیم میخواستیم برگردیم خونمون، که فهمیدیم اون رو بردن بیمارستان مادرشوهرم اینا هم رفتن، دیگه ما با عجله راه افتادیم ، خوب در هر حال ما میرفتیم  دیگه چرا سرعت و عجله، از سرعت گیرا همچین پرشی رد شدیم و تو جاده با عجله میرفت من عصبی شدم که چه خبره خوب داریم میریم دیگه چه خبره خوب! بعدم گفتم بخاطر بقیه و جماعت چرا خودمون رو به کشتن بدیم، اونم عصبانی شد و هزار تا حرف بارم کرد که مگه خواهرم بقیه است و اینا، نترس تو نمیمیری، بعدم رسیدنی گفت برا تو غریبه است به گفته خودت پس خودم تنها میرم، منم گفتم باشه ببخشید بد حرفی زدم این باز کفری شد که نمیبخشمت و فحش داد ، الانم من و بچه هام رو گذاشته و رفته بیمارستان با منم حرف نمیزنه😔، 

حق باشما بوده 

حالا شوهرت زودم می‌رسید کاری نمی‌خواست بکنه که الکی فقط محیط بیمارستان و شلوغ میکرد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1473

ولش كن بابا كاملا حق داشتي

برگشت هم تحويلش نگير

مردا همشون يه عني هستن

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
1449
چرا بیخودی گفتی ببخشید وقتی کار اشتباهی نکرده بودی؟؟؟!!!! اینجوری شوهرت رو حری کردی و باورش شده پس ح ...

اینکه گفتم بخاطر بقیه چرا خودمون رو به کشتن بدیم،میگفت مگه اون غریبه است گفتم ببخشید که اونطوری گفتم ولی خوب گفتم ما که میریم چرا میکشیمون

1476

نمی دونم چرا خانم ها خودشون و جای شوهر ایشون نمی زارن

من خواهرم یه آخ بگه هر جا باشم باید سریع برم پیشش کسی ام بگه به خاطر غریبه جماعت، واقعا از چشمم می افته 

شما خودت خواهر نداری که اینطوری حرف می زنی؟ من دلم نمیاد خار تو دست خانوادم بره

ب درررک ولش کن بابا باهاش حرف نزن و سرسنگین باش تا حساب کار دستش بیاد بیخود بهت فحش داده نباااید معذرت خواهی میکردی اصن کار اشتباهی نکردی حرفتم بد نبوده

عشق                                                           سخت است                                                  توضیح و توصیفش.....                                  عشق یک پرسه در کوچه ب کوچه ی وجودت       یا که نمیدانم شاید عشق مرحم است....              شاید هم ب طعم شیرین،شیرینی کشمشی...یا که یک میم در انتهای اسمش..مثلا ک بگویی مرد من یا ک بگویی عزیزم ....عزیز من...اصلا عشق یعنی زیر پا گذاشتن فست فودها و تست کردن آب زرشک های دست فروش ها.......                 یا اعتمادی ک نمیدانی از کجا ولی هست    اصلا عشق یعنی اینکه من دوستش دااارم...   یعنی کلمات فانتزیی ک در دایره لغاتش نیس  یعنی خاطره حرف زدنش را انقدر با خودم تکرار کنم ک سردرد بگیرم
اینکه گفتم بخاطر بقیه چرا خودمون رو به کشتن بدیم،میگفت مگه اون غریبه است گفتم ببخشید که اونطوری گفتم ...

میگفتی یعنی برای آشنا باید خودمونو به کشتن بدیم؟!

ولی حساس نباش در کل. حساس باشی اون بیشتر ادای خانواده دوستی در میاره برات

1331