2726
عنوان

بهترين دكتر روانشناس شيراز

2659 بازدید | 16 پست

سلام من با  شوهرم خيلي مشكل دارم دوستان شيرازي تورو خدا الكي تبليغ نكنيد يه دكتر روانشناس خوب كه باهاش تجربه خوبي داريدو بهم معرفي كنيد دعاتون ميكنم

عزیزم تو چمران موسسه انس با فطرت رایگانم هست

ولی نمیدونم کدوم مشاورش خوبه

برو از مراجعه کننده هاش تحقیق کن

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونجا همش روحانين رفتم با همسرم اصلا خوب نبودن 

عههه ... هیچکدوم خوب نبودن؟ آخه من یکی از دوستام میرفت میگفت خوبن نمیدونم پیش کدومشون میرفت البته

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2728
اونجا همش روحانين رفتم با همسرم اصلا خوب نبودن 

میخواسم بگم هر جا میری اونجا نرو

موسسه ی بهار نکو هم خوبه سرچ کن تو نت برات میاد

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
میخواسم بگم هر جا میری اونجا نرو موسسه ی بهار نکو هم خوبه سرچ کن تو نت برات میاد

بهار نكو همونيه كه اول ازدواج بخاطر اختلاف سن با شوهرم رفتم و متاسفانه افتضاح بود و گفت مشكلي نيست در صورتيكه همه مشكلات از همين اختلاف سني هست 

من تو یه تاپیکی اسم دکتر بهاره زارع رو آوردم ریختن رو سرم که تبلیغ میکنی و ..... ولی بازم میگم دکتر بهاره زارع بهترین روانشناس شیرازه و من و دوستامو فامیلمون تجربه خوبی باهاشون داریم و به همه هم پیشنهاد میدم برای اینکه تبلیغ نباشه برن نظر مراجعه های واقعیشونو تو پیچ ببینن تنها ایراد اینه که زیاد خارج ازکشور میرن و اگر وقتتونو زودتر رزو نکنید دیر  نوبتتون میشه راستی پیجشون اینه 👈🏻drbaharezare

من تو یه تاپیکی اسم دکتر بهاره زارع رو آوردم ریختن رو سرم که تبلیغ میکنی و ..... ولی بازم میگم دکتر ...

مرسي عزيزم ، من خيلي فوري به مشاوره نياز دارم اگر دير به دير وقت بدن مشكلم خيلي حاد ميشه ، جز ايشون كس ديگه ايي رو نميشناسين وقت زود بدن؟ و شماره تماسشونم ميشه بدين؟

مرسي عزيزم ، من خيلي فوري به مشاوره نياز دارم اگر دير به دير وقت بدن مشكلم خيلي حاد ميشه ، جز ايشون ...

والا من خیلی تجربه مشاور دارم اکثرا یا فوق لیسانسن یا بی سواد ولی از دکتر زارع خیلی راضی بودم و به هر کس معرفی کردم راضی بوده اگر به منشیشون بگین اورژانسیه سریع بهتون وقت میدن ولی وقتای بعدیتون رو زود رزو کنیدشمارشونم ۰۹۰۳۶۷۸۸۸۷۰

منم از همینجا با دکتر بهاره زارع آشناشدم ورفتم پیششون و زندگی مشترکم که در شرف نابودی بود نجات پیدا کرد ولی اصلا دلم. نمیاد ازشون اینجا تعریف کنم چون یه سری از آدمای بی فرهنگ و دشمن و البته رقیباشون شروع میکنن به چرت و پرت گفتن ولی خودتون یه بار برید متوجه میشید

2706