2737
2734

من از 14هفتگی گهگاهی حسش میکردم الان 20هفتمه لگد زدناشو حس میکنم روزی 3یا4بار قبلا هم شکمم تخت بود و جفتتم خلفیه

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشکال نداره

منم یه وقتای خیلی کمی حس میکنم باز چند روز هیچی

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

عزیزم اگر سونوت اوکی بوده مشکلی نیست دیگه نگران نباش

عزیزم چند هفتگی جنین و قلبش رویت شد واسه شما؟؟

خدا با من است همین کافی ست.... اگر نی نی میخوای امام رضای مهربون رو صدا کن....محاله جواب نگیری...
اشکال نداره منم یه وقتای خیلی کمی حس میکنم باز چند روز هیچی

عزیزم نی نیت کی رویت شد دارم از نگرانی میمیرم

خدا با من است همین کافی ست.... اگر نی نی میخوای امام رضای مهربون رو صدا کن....محاله جواب نگیری...
عزیزم اگر سونوت اوکی بوده مشکلی نیست دیگه نگران نباش عزیزم چند هفتگی جنین و قلبش رویت شد واسه شما؟؟

من هشت هفته رفتم تشكيل شده بود  تو غربالگريم مشكلي نبود

2738
من هشت هفته رفتم تشكيل شده بود  تو غربالگريم مشكلي نبود

خب خداروشکر

من ۶ هفته رفتم گفت درحال تشکیله

خیلی نگرانم

عزیزم نی نیت کی رویت شد دارم از نگرانی میمیرم

من هشت هفته بودم صدای قلبشو شنید دکتر و نینی و دید.

چرا نگرانی سونو رفتی؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
من هشت هفته بودم صدای قلبشو شنید دکتر و نینی و دید. چرا نگرانی سونو رفتی؟

رفتم گفت ۶ هفتته طبق سونو

زرده و ساکو دید گفت جنین درحال تشکیله

رفتم گفت ۶ هفتته طبق سونو زرده و ساکو دید گفت جنین درحال تشکیله

خب پس وقت داری از هفته شش تا هشت وقته

2706