1472
1411
عنوان

عروس جون

261 بازدید | 41 پست

واسم عجیبه خودم عروسم و واقعا با خانواده شوهرم خوب نیستم و دوری و دوستی دارم، ولی خودمون یه عروس داریم اصن ماااااه بهتون بگم، همش زنگ بزنه بهم و خبرم و بگیره و قربون صدقه میره، همشم میگه بیا پیشمون. نمیدونم چجوریاست واقعا 😃

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

خداخفظش کنه منم با زنداداشم خیلی خوبم 😍

بهترین چیزی که از نینی سایت یادگرفتم کلمه ی «بی اتیکت»بود 😄😄😄❤❤خدایا به ماهم یه فرشته ی سالم بده قول میدم ازش خوب نگهداری کنم💖💖

سیاست داره ازش یادبگیر

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473

خوبه ک عروس خوبی نصیبتون شد، نصیب خیلیا نمیشه 😉

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم

دقیقا مث من😂😃😃😃البته من رفتارم بد نیس فقط یکم سرد برخورد میکنم.حد و حدودو حفظ میکنم

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
1444

خب منو مادرشوهرم انقد باهم خوبیم.گاهی به مامانم میگم بیا بریم خرید میگه تازه از کار برگشتم خستم.منم زنگ میزنم با مادرشوهرم میریم.بااینکه اونم شاغله ولی هیچوقت نه نمیگه😄😄😄😄

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
مردم یه شهر و استان بخصوص هستن که خیلی خوش زبون و متظاهرن احتمالا برای اونجا نیست؟ ببین یه عروس خوب ...

کجاس اونجا

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1474
عه من فکر میکنم بنده خدا سادست نمیدونه ما خواهرشوهریم مثلا 😀

نه ساده نیست شما رو کرده تووقوطی بله چطوری باهاتون برخورد کنه سیاستشه😂😂 یادبگیر افرین با خونواده شوهر اینطوری باش

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
1457