2726

به نظرم نفر اول برو بشین پشت فرمون بعضی سرهنگا میان مباحثو بین کاراموزا تقسیم میکنن.نفر اول را میندازه ماشینو خوب بره دیگه ازش دوبل نمیگیرن😄😄😄😄😄

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂از حفظ بگیم لابد

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2728

تئوری نمیدونم متوجه بشی یانه ولی بغل دست ماشین کناری وایسا از شیشه عقب صندوق ماشین کناری و دیدی فرمون و بشکون از شیشه جلو دیدی فرمون و برگردون 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
تئوری نمیدونم متوجه بشی یانه ولی بغل دست ماشین کناری وایسا از شیشه عقب صندوق ماشین کناری و دیدی فرمو ...

اینو بلدم ایرادم اینه یا فاصلش با جدول زیاد میشه یا میخوره ب جدول

اینو بلدم ایرادم اینه یا فاصلش با جدول زیاد میشه یا میخوره ب جدول

فاصله با ماشین کناری اندازه نیست 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه