2726
عنوان

دل درد در هفته های اول بارداری

22359 بازدید | 20 پست

دوستان من امروز بی بی چکم مثبت شد ازمایش خونم دادم اما عدد بتا رو معلوم نکرده فردا میخام برم دکتر اما اصلا باورم نمیشد حامله ام دیروز موعد پریودم بوده که نشدم اما چند روزه که دل درد دارم و کمر درد کار سنگین هم اون هفته انجام دادم نمیدونستم حامله ام خیلی نگرانم 

کسی تجربه ای داره

جواب ابلهان خاموشی است
ببین توی اوایل بارداری دل درد و کمر درد عادیه اما اگر خیلی شدید باشه باید حتما یه سونو بدی از همی ال ...

ی انقباضیه که میاد و میره عین پریود از داخل میگیره و ول میکنه 

جواب ابلهان خاموشی است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم خیلی دل درد و کمردرد داشتم، دکتر شیاف داد بهم ولی خب تا حدودی طبیعیه 

بدبختی من اون هفته یکم کار سنگین کردم انگار ی جوریم که همین الان میخام پریود شم

جواب ابلهان خاموشی است
بدبختی من اون هفته یکم کار سنگین کردم انگار ی جوریم که همین الان میخام پریود شم

با دکترت یا ماما هماهنگ کن شیاف پروژسترون بذار، تا ده تاش اشکالی نداره اگ کسی در دسترست نیست الان بگیر بذار، من مقعدی میذاشتم اما بعضیام واژینال میذارن

خارجیش اگ گیرت بیار بهتره اسمش سیکلوژسته، ایرانیش اسمش فرتیژسته ارزونتره

با دکترت یا ماما هماهنگ کن شیاف پروژسترون بذار، تا ده تاش اشکالی نداره اگ کسی در دسترست نیست الان بگ ...

شیاف بهتره یا امپول؟ بدون تجویز پزشک اشکال نداره

جواب ابلهان خاموشی است
فکر کردم خارج از رحمیه

نه استرس ب خودت وارد نکن تا سه ماه زیاد ب خودت فشار نیار چیز سنگین بلند نکن هر چی هر چی هم نخور توکلت ب خدا باش ایشالله نی نی تو سالم بغل بگیری

خدایا خودت مواظب  دوتا گل پسرم باش
شیاف بهتره یا امپول؟ بدون تجویز پزشک اشکال نداره

امپول رو نمیدونم، نه من حتی خونریزی چیزیم نداشتم ماما بهم داد گف ده تا پشت هم بذار جای نی نی رو سفت میکنه، برای کساییکه خونریزی و لک دارن تا روزی سه تا هم میذارن ولی برای شما روزی یکی یا دو روزی یکی بذاریم مشکلی نیست، میخوای قبلش ی تاپیک بزن نظر بقیرم بپرس...

البته اگ دل درد و کمردردت با استراحت درست میشه نیازی نیست بذاری اما من برای اطمینان میذاشتم 

2706