2703
2553
عنوان

آخیششششش،تازه نفسم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 161 پست
اصلا حالش خوب نیس هان تو پی وی مشخصه 😂😂😂 ظهر اذیتش کردم فک کنم اون زجری که کشیده رو مغزش تاث ...

تو یکی هیچی نگو ک نی نی یارم شاهده چیکار کردی با من

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم چی شده؟

توام حال نازیو پرسیده بودی؟😬

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2720
خب بگو تل من مشكل داره بالا نمياد

نمیگن چرا تل نمیای میگن چرا سایت نمیای😂

سلاممممممممم خوشگللللللللل خانومییییییییی دلمممم برات یه ذرههههههه شدههههه بودددددد حالتتت چط ...

خووبي عزيزدلم ؟ فدات شم منم دلم برات تنگ شده بود 

چندجا منشنم كرده بودي اومدم سايت ولي وقت نشد جواب بدم گلم شرمنده😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
😂😂😂😂😂😂  حسود😜😜😜😜😜

😒😒😒

تو یکی هیچی نگو ک نی نی یارم شاهده چیکار کردی با من

واااا الکی نی نی یار رو وسط نکش

بدبخت اون ساعت نی نی یار جون تو خواب هفت پادشاه بود

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2714
واااا الکی نی نی یار رو وسط نکش بدبخت اون ساعت نی نی یار جون تو خواب هفت پادشاه بود

ن اون ساعت بهم پیام داد گف نهال جان قطعت کنم؟

خووبي عزيزدلم ؟ فدات شم منم دلم برات تنگ شده بود  چندجا منشنم كرده بودي اومدم سايت ولي وقت نشد ...

دشمت شرمنده عزیزم

مرسی نفسم ط چطوری

هر روز جویای احوالت از این خواهر شیطونت بودم

ولی همش میگفت چمیدونم چمیدونم😄😄

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
نمیگن چرا تل نمیای میگن چرا سایت نمیای😂

اها

سرم شلوغه 

منشنون كن اينجا ببينن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
آره بعضی اوقات شده  😀

😂برا همون تگت کردم

واااا الکی نی نی یار رو وسط نکش بدبخت اون ساعت نی نی یار جون تو خواب هفت پادشاه بود

نهال بلا امروز بهت یاد داد منشش کنی😂😂😂😂😂 

به منم یاد داد، 

@نهال_بلا

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
2706