2726
عنوان

آخیششششش،تازه نفسم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 161 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزيزم ٢.٣ روزه سرم شلوغه كمتر ميام  كاربري قبليت چي بوده؟

@mamaneamirjoon    

@ترمه_24    

@niloofar_27    

@_nilay    

@پرنسا۷۱    

دیگ حال اینو از من نپرسیننن

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

@لیییییییلا    

@نرگسِ_او    

😒😒

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
مشکل داری باهاش؟

اره خیلی😂

چت شده تو😂

پدرم درومد به خدا😂هرکی ریپلایم میکنه اول میگه نازی خوبه؟

@لیییییییلا     @نرگسِ_او     😒😒

كدومش اخر؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عهههه مرسی که تگم کردید

😐اسم نازی بیاری از این به بعد جیغ میکشم

سلاممممممممم خوشگللللللللل خانومییییییییی دلمممم برات یه ذرههههههه شدههههه بودددددد

حالتتت چطورهههههه؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
@mamaneamirjoon     @ترمه_24     @niloofar_27     @_nilay &n ...

😒😒😒باز شاخ شدي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706