2410
2553

مسیم پیش یه خیا‌ط کلاس...   بدون مدرک

گفته شلوار ۳۸۰ 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

میرم

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بستگی به محل زندگی داره عزیزم.من جایی میزم دوره نازک دوز با مدرک.شلوار جداگونه اموزش میده ۱۷۰ میشه.م ...

سلام گلممم 

خوبی 

من اشی مشی هستم   

سلام گلممم  خوبی  من اشی مشی هستم    

سلام عزیززززم.😍😍😍😍خیلی کار خوبی کردی گفتی بهم😍😘💜.اتفاقا چند بار رفتم تو کاربریت دیدم قطع دسترسیه..عزیزم دیدم میری کلاس خیاطی  و دنبال چرخی دوس داشتم ازت بپرسم ببینم چی خریدی بلاخره.

منم کلاس میرم

سلام عزیززززم.😍😍😍😍خیلی کار خوبی کردی گفتی بهم😍😘💜.اتفاقا چند بار رفتم تو کاربریت دیدم قطع دستر ...

فدات بشم قشنگم

چرخ قیمت گرفتم  چیزی ک من میخوام  ژانومه ۸۰۲  استوک، ۳ میلیون و ۳۰۰  ،  پولشو ندارم بخرم 

بابام میگه یه چرخ یک و نیمی میخرم برات ، اما من چون میخوام بعدا کار کنم... چرخ یه تومنی بذدم نمیخوره   

سلام عزیززززم.😍😍😍😍خیلی کار خوبی کردی گفتی بهم😍😘💜.اتفاقا چند بار رفتم تو کاربریت دیدم قطع دستر ...

چ متدی میری ؟ 

ماهی چند جلسه؟ قیمتش؟

2714
فدات بشم قشنگم چرخ قیمت گرفتم  چیزی ک من میخوام  ژانومه ۸۰۲  استوک، ۳ میلیون و ۳۰۰ & ...

ان شاءالله که بیاد دستت یه چیز خوب بگیری.خیـــــلی از دوستام که خیاطی هم دارن چرخ کاچیران ۱۱۳۹ یا ۱۱۲۹ دارن همه راضی ان بی نهایت.

من متد مولر میرم..هفته ای دو جلسه قبلا سه جلسه بود.دوره نازک دوز کلا یک و دویست و پنجاه...تقریبا تا اذر ماه طول میکشه از بیست مرداد رفتم فکر کنم

راستی اون کانالی که ازش پارچه میخری معتبره؟؟میشناسیش؟میخوام بخرم اعتماد نمیکنم نمیدونم چطوره

آره عزیزم ۱ بار خریدم 

اینم دوختم با پارچه‌ش 

میترسم پول بریزم پارچه نفرستن

صب کن یه چند روزی... 

من یه  پارچه دیگه ، ۱هفته پیش سفارش دادم ، هنوز نفرستادن ... خودمم افتادم تو شک 

۴ ، ۳ روز دیگه ازم بپرس، اگر برام فرستادنش ، بعد شما سفارش بده

آره عزیزم ۱ بار خریدم  اینم دوختم با پارچه‌ش

چقد خوب دوختی عالی شده مبارکت باشه.چه متدی میری تو؟

فقط حس میکنم هنوز جا داره قوس آستینتو یه نیم تا هفت میل کم‌کنی که رو قسمت سرشونه و بالای بازو پف واینسه

چقد خوب دوختی عالی شده مبارکت باشه.چه متدی میری تو؟ فقط حس میکنم هنوز جا داره قوس آستینتو یه نیم ...

مرسی گلم  گرلاوین

نمیدونم رو تنم واقعا  اینجوریه ، یا تووعکس بد افتاده 

باید دوباره بپوشم   اصلاحش کنم 

2706