2737
2734
عنوان

ستایش😒

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=108952518]دقیقا موقعی که داشتن همو بوس میکردن شوهرم گفت اوققققق حتما باید صدای ملچ ملوچشون بیاد😄😄😄😄😂 ...[/QUOT]

والا حالا شوهرم هی میگه چرا دختر اینقدر بی نمک اما مثل چی داره نگاه میکنه 🤣🤐

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
2728

يه مسلمون جواب بده

اون قسمت ك ستايش رفت گالري مظفري براي دعوا

چيشد؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اینقد تخریب نکنین ساخت وطنی رو ،حالا اینقد سریال ترکی مثل عشق ممنوع و اینا ساخته شد همه چه چه و به ب ...

نه والا من اونا هارو هم نمی بینم ☹حالا اونا خر ماهم باید کار اونارو تکرار کنیم😒

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
يه مسلمون جواب بده اون قسمت ك ستايش رفت گالري مظفري براي دعوا چيشد؟؟

تابلو یه زن دیگه بود نه ستایش

ضایع شد برگشت

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2738
يه مسلمون جواب بده اون قسمت ك ستايش رفت گالري مظفري براي دعوا چيشد؟؟

هیچی عکس ستایش نبود 😂😂😂ضایع شد برگشت 

[QUOTE=108952518]دقیقا موقعی که داشتن همو بوس میکردن شوهرم گفت اوققققق حتما باید 

کی کی رو بوسید؟

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

آللل ببره هرچی کارگردان ایرانی همشون فکراشون در حد پسر بچه ۱۷ساله ..من ک دیگه نگاش نمیکنم

شـوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمـه💏                          🌼ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🌼
تابلو یه زن دیگه بود نه ستایش ضایع شد برگشت

مظفري خودش برد نشونش داد ك تابلو اون نيست؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706