2726
عنوان

ستایش😒

883 بازدید | 72 پست

فکر کنم نویسنده یک پسر ۱۷سال در اوج بلوغ بوده 😒🤣🤣🤣

نظر شما چی ؟

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا

موقعی که داشتن همو بوس میکردن شوهرم گفت اوققققق حتما باید صدای ملچ ملوچشون بیاد😄😄😄😄😂😂😂😂😂

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
اره والا پسر دختر بزرگ داماد داره یه پسر خواستگار ستایش  اوووف

به خودم گفتم من همیشه میگم من تورم خوب بوده ولی گویا ستایش اصلا ماهیگیر قابلی😒🤣

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
فیلمنامه رو هم در حالت عادی ننوشته میدونی منظورم کدوم حالته ،شرنوشته 🤦‍♀️

اره دقیقا شایدم گلنارش تمام شده گفت چی کار کنم گفت اهان فیلمنامه بنویسم 😒

دقیقا،،فیلمشو میبینی از بعضی دیالوگاش خندت میگیره،،

صدا سیما جوریه که اگه یکم کارگردانی و فیلم نامه نویسی بلد باشی میتونی پول دربیاری 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 

روز بروز داره مسخره تر میشه

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

اینقد تخریب نکنین ساخت وطنی رو ،حالا اینقد سریال ترکی مثل عشق ممنوع و اینا ساخته شد همه چه چه و به به کردن با اینکه داستاناشون ابدوغ خیاری بود فقط پر از زرق و برق و ارایشا و لباسای انچنانی بود و بازیگرای خیلی خوشگل ...اما همه مینشستن میدیدن و دوس داشتن 

با این همه محدودیت صدا و سیما ساخت یهمچین سریالایی بازم خوبه

2706