2726
عنوان

معنی نوشته ی این عکس چیه؟؟

211 بازدید | 14 پست

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
توركيه در اين حد ميتونم كمك كنم😐

مچکرم😑🙏

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
ببلمیمن 

بلدی شما؟

می گویم یک شب سرمان را برمی داریم و فرار میکنیم 

شاید یک ساحل است یا قله یک کوه 

فرقی نمیکند فرارکنیم از این خرابه 

تا زمانی که امید هست 

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

نوشته یه شب سر بگیریم و بریم ... کنار یک دریا میتونه باشه، بالای یه کوه میتونه باشه... از این شلوغی فرار کنیم ،،،امید زندس (کلمه اخرو نفهمیدم)

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
2706