2737
2734
عنوان

نشتی کیسه اب لطفا کمک

133 بازدید | 15 پست

من از پس پریروز حس خیسی دارم با ترشحاتم ماده ابکی میاد بیرون مث قبل لزج نیس انگار  و امروز از عصر اصلا ترشح نداشتم فقط هر بار خودمو پاک کردم با دستمال اندازه ی سکه خیس میش دستمال بعد دستشویی هم خودمو خشک میکنم اندازه ی بند انگشت و کم چیکار کنم دکترم موافق نبود امروز برم سونو و دکتر گفت باید خودم ببینمت....با این علائم کیسه ابه ؟؟؟

خدایاشکر🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همین علائموداشتم ک رفتم وزایمان کردم

هنوز ۱۴ هفتشه

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2738

خانمی حتما حتما فورا برو دکتر یا بیمارستان و آب فراوان بخور خیلی زیاد و فقط از توالت فرنگی استفاده کن 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 
عزیزم براشماترشحه . من ی هفته ب 9ماهگی کیسه ابم نشتی داشت.14هفته ک بچه کوچیکه کیسه اب پاره نمیکنه😐

منم روز زایماینم کیسه ابم پاره شد 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

منم ۱۶ هفته هستم و سرکلاژ هم شدم منم ترشحات آبکی بی رنگ و کمی گرم دارم از صبح همش دلم شور میزنه نکنه کیسه آب باشه....خیلی میترسم آخه آی وی اف هستم و دکترم گفت از ۱۶ هفته داروهاتو کم کن.میزان پروژسترون رو امروز کم کردم...دعا کنید برام.

2706