2733
2734
عنوان

کی صدای قلب نی نی تون رو شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما شما علائمو بارداریتون چی بود؟

منکه هر روز فرق داره با روز دیگه

اوایل خیلی نفخ میکردم و معدم سنگین بود 

بعدش چند روزی کمر درد وحشتناکی داشتم 

الانم دو سه روز که رحم و تخمدانهام خیلی درد و سوزش دارن ‌و مدام‌ احساس گرسنگی میکنم ولی تا چیزی میخورم حالت تهوع پیدا میکنم

اصلا ثبات علائم ندارم

البته در اکثر مواقع درد و حساسیت پستانها هست دیگه

تمام بدنم هم درد میکنه‌و احساس میکنم سرما هم خوردم 

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2728
منکه هر روز فرق داره با روز دیگه اوایل خیلی نفخ میکردم و معدم سنگین بود  بعدش چند روزی کمر در ...

من پریودم یک روزه عقب افتاده سینه هام درد و سنگین شدن .و درد دل دارم ولی الان درد ندارم بنظرت امکان دارم باردار باشم

میشه واسه منم دعا کنید 
2738
یعنی شکمی دیده نشد یا از همون اول خودتون واژینال خواستین ?

من نخواستم روش دکترم اینه واژینال انجام میده سونو قلب تو مطب خودش 

ای وی اف کردم 

اکثرا ای وی افیها رو واژینال انجام میدن 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
من پریودم یک روزه عقب افتاده سینه هام درد و سنگین شدن .و درد دل دارم ولی الان درد ندارم بنظرت امکان ...

ینی انقد دقیق پریود میشی که به یکروز تاخیر ش‌ک کردی به بارداری؟؟؟

اینا همه خودش علائم پریود هم هستن

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

من دکترم میگفت ضرر داره آخرش طاقت نیاوردم رفتم یه سونوی دیگه ۱۸ هفتم بود شنیدم😍آخ قربون اون صدای گوپ گوپ قلبش اتفاقا اکوی قلبشم دارم😂

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

من ۷ هفته ازمایشم مثبت شد ولی فکر کردم که ۸ هفته هستم از رو شکم سونو شدم ضربانش رو دستگاه معلوم بود اما صداش شنیده نشد هفته هشت رفتم شنیدم مادر به فداش 😍😍

پسرم زندگیم ❤
دکتر منم سونوی بعدیمو روزی نوشت که هفت هفته و ۴ روز بودم ولی میخوام هشت هفته شدم برم...البته اگه طاق ...

من هشت هفته وپنج روز رفتم.

فسقل گناه داره هی تند تند بری سنو بزار هشت هفته برو که قلبش تشکیل شده باشه.زودبری باز مجبوری ی هفته بعد دوباره بری اگر تشکیل نشده باشه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2706