2726
عنوان

عقب انداختن پریود

151 بازدید | 7 پست

سلام خانوما میخوام پریودم با قرص ال دی عقب بندازم ؟ چجوری مصرف کنم؟

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘

برای جلوگیری از بارداری از شب پنج پریود دارم ال دی میخورم میخوام یه هفته پریودم عقب بیوفته چیکار کنم ؟

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای جلوگیری از بارداری از شب پنج پریود دارم ال دی میخورم میخوام یه هفته پریودم عقب بیوفته چیکار کنم ...

یعنی الان داری میخوری؟ خب تا ادامه بدی پریود نمیشی، وقتی قرص رو قطع کردی دو سه روز بعدش پریود میشی

2728
هفت هشت روز قبل شروع قرص بخور ، من یبار دو روز قبل شروع خوردم پریود شدم اما لکه بینی، ولی قبل تر از ...

وقتی بسته قرص جلوگیریم تموم شه دوباره چه قرصی رو شروع کنم ؟

یعنی الان داری میخوری؟ خب تا ادامه بدی پریود نمیشی، وقتی قرص رو قطع کردی دو سه روز بعدش پریود میشی

یعنی برم یه بسته قرص دیگه از همین ال دی بخرم ۷ شب دیگه از اون بخورم بعد دو سه روزش پریود میشم ؟

یعنی برم یه بسته قرص دیگه از همین ال دی بخرم ۷ شب دیگه از اون بخورم بعد دو سه روزش پریود میشم ؟

اره عزیزم ، از همون قرص ، یه چند روز دیگ هم ادامه بده ، وقتی قرصت رو قطع کنی سه روز بعدش پریود میشی

اره عزیزم ، از همون قرص ، یه چند روز دیگ هم ادامه بده ، وقتی قرصت رو قطع کنی سه روز بعدش پریود میشی

خیلی ممنون تشکر