2410
2553
عنوان

بچها میشه لطفا راهنمایی کنین؟

100 بازدید | 15 پست

معمولا هر موقع ک به بن بست میخورم و نمیدونم چیکار کنم از شما کمک میگیرم. 

یکسال چند ماه تو عقدم 

امشب خیلی اتفاقی گوشی همسرم داشتم نگاه میکردم پیام های خیلییییی وقت پیش تقریبا دوسال پیش شاید بشه. 

همسرم چند تا اسم دختر گفته بود و گفته بود من شانس نیاوردم! و داشت با دوستش درد دل می‌کرد (اسم یکی از دخترا دختر دایی ش بود ک. میدونستم قبلا عاشقش بود) با سه چهار تا دختر دیگ. 

بچها اصلا نتونستم درست پیاماش بخونم یا برای خودم بفرستم، خیلی ناراحتم اصلا ی جوری هستم. 

سری گفتم منو برسون خونه کار دارم. 

خودشم فهمید ناراحتم هرچی گفت چی شده هیچی نگفتم. 

چ کنم؟! 

قبل شما هرچی بوده  دیگه گذشت مهم زمان حاله که با شماست خطایی سر نزنه ازش والا خب فرض کن خودت قبل همسرت  باکسی دیگه بوده ای یا عاشق بوده ای ولی نرسیده ای این چیزا طبیعی به نظرم

عشق رسوایی محض است که حاشا نشود....عاشقی با اگر،و،شاید و،اما نشود....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جلوی خودش گوشیشو بردار بهش نشون بده. وباهم صحبت کنین بذار شوهرت هم از خودش دفاع کنه شاید حرفی برای گفتن باشه

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2720

اره عزیزم شما تازه اوله راهین نذار حرفی تودلت بمونه شما الان زنو شوهرین نباید چیز پنهانی از هم داشته باشین

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2714
اره عزیزم شما تازه اوله راهین نذار حرفی تودلت بمونه شما الان زنو شوهرین نباید چیز پنهانی از هم داشته ...

خیلی ناراحتم. من یک خاستگار داشتم ک خوب بود و میخاستم جواب بدم بهش گفته بودم اما اون هیچی نگفته بود از همه بدتر ب دوسش گفته بود من شانس نیاوردم! و قید ازدواج زدم! 

خیلی ناراحتم. من یک خاستگار داشتم ک خوب بود و میخاستم جواب بدم بهش گفته بودم اما اون هیچی نگفته بود ...

دیگه گذشته ها گذشته ببین اگه شوهرت خوبه و میتونی یه عمر باهاش خوشبخت بشی بسم الله .ولی نه نمیتونی باهاش بسازی همین جا تمومش کن نگوازدواج میکنم درست میشه.تاعروسی نکردی خوب وقت داری فکر کنی

الان از این ازدواج راضی نیستی ؟

نه راضی ام. 

اما جریان اینکه همسرم عروسی نمیگیره ک بریم سر خونه زندگی درسته شرایط اقتصادی داغون اما هی میزنه زیرش. 

داخل پیامای یکسال قبلش هم ک اسم چن تا دختر برده بگو و گفته بود قید ازدواج زدم فقط عشق و حال. 

بخاطر همین حالم خراب نمیدونم چیکار کنم. 

خانمی داری میگی پیامها مال قبل ازدواج باشمابوده...ثانیاشمااگردراین مورد باهمسرت صحبت کنی ناخواسته اونوبه اون دوران برمیگردونی

اونجابه هردلیل همسرت حال دلش خوب نبوده این حرفهارازده 

واینکه ازچندنفرنام برده نشون میده اونقدرهاهم عاشق ودلخسته یکیشون نبوده احتمالاتلاش میکرده یکی راانتخاب کنه وکنارش بمونه 

اینکه تلاش نمیکنه برای گرفتن مراسم دلیل نمیشه گاهی مشکلات مالی فشارروی فردمیاره وحتی ممکنه نسبت به زندگیش سردبشه یاافسردگی بگیره...الان بایدکنارهمسرت قراربگیری وکمکش کنی تاسریعترموانع رفع بشه 

بعضی مردهاراهم بایدهولشون بدی.....

انشاءاللهکه موفق باشی 

اگرخیلی این حرفها به هم ریخته شمارا...باهاش صحبت کن وبگوچی شدمنوبرای ازدواج انتخاب کردی؟اعتمادبه نفستوببربالا😉ومدام بگوبه شوخی وجدی خودتم میدونی که شانس آوردی بامن ازدواج کردی یاخوش به حالت شده که من خانمتم و....😆😉وامثال این

مهم اینه الان شماهمسرشی وبایدبرای حفظ زندگیت تلاش کنی

2706