2410
2553
عنوان

کدوم غذاتون زبانزده بیان بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 103 پست
عزیزم تو بگو کدوم غدات زبانزد نیست😍😍 اینطوری راحت تره، دیگه نمیخواد لیست کنی😉😉😉

فدااات 😁😁😁

اره دیگه حرفت متین 😂😂

گفتم لازانیا بلد نیستم قرمه سبزیمم خودم دویت ندارم😀

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
برنج و باقالی رو باهم میپزم آبکش میکنم  ته دیگ سیب زمینی میزارم  یه لایه برنج یکم شوید&n ...

منم اینو خیلی میپزم، خیلی هم خوشمزه میشه. منتهی ما بهش میگیم باقالی پلو😄😄

🙂😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به حالتون که میگین فلان غذام معروفه آخه از کجا میگین؟؟؟ واسه من هنوزچیزی نگفتن نه خوب رو شنیدم نه بد، فقط یه بار ناراحت شدم از جاریم شنیدم داشت به اون یکی جاریم میگفت که شوهرم از دسپختت خیلی تعریف میکنه یعنی ازدسپخت اون یکی جاریم واسه همین من حساس شدم نمیدونم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2720
به من یاد بدید جدیدا گند میزنم خوب نمیشه

داخل آبش درحال جوش زرد چوبه وابلیمو و روغن زیاد بریز تا وا نره وبه هم نچسبه مدت جوشاندن ماکارونی درآب فقط 9دقیقه است نه بیشتر نه کمتر امتحان کن. دم کنت حتما پارچه ای باشه حرارت بسیار کم باشه 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 

چندروز پیش یه آبگوشت پختم سوهرم هرچی میخورد میگفت بخداتو رستورانم چنین ابگوشتی نمیدن 😂😂😂

خیلی چیزاشم ابتکاری میزنم

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
من نمیدونم چیز خاصی نشنیدم ولی یه بار برادرم گفت ماکارونیت چقدر خوشمزه بود و یه شیرینی درست کردم گفت ...

اعتماد به نفس داشته باش عزيزم 

سعى كن بهتر و بهتر باشى ولى از نظر خودت 

شايد اخلاقشون اينطوريه تعريف نمى كنن 

مثلا برادر شوهر بزرگه من هرگز از چيزى تعريف نمى كنه وقتى حرف نزنه ميفهمم خيلى خوشش اومده ولى اگه يه چيزى مشكل داشته باشه سريع مى گه هر جا باشه براش مهم نيس 

2714
خوش به حالتون که میگین فلان غذام معروفه آخه از کجا میگین؟؟؟ واسه من هنوزچیزی نگفتن نه خوب رو شنیدم ن ...

من شوهرم که همش میگه دوستای شوهرم خیلییی میگن که دستپخت زنت عالیه و پسرعمو شوهرم حتییه بار گفت میخوام رستوران بزنم خورش بادمجونش با تو 😂😂

کلا مادذشوهرم اینا همه تعریف کردن همیشه 

البالو پلو چطوریه .تا حالا ندرستیدم

دستورش مثل همه پلوهای رنگیه بعد از آبکش کردن پلو باید با چیزی که میخوای مخلوط کنی و بذاری دم بکشه برای آلبالو پلو برنج رو یه مقداریش رو با زعفران یه مقداریش رو با شربت آلبالو که از پخت آلبالو به روش مربا به دست اوردی و خود آلبالوها مخلوط میکنی 

ته دیگ معمولا سیب زمینی هست

نکته مهم اینه که چون شیره مربا میره ته دیگ و زودتر میسوزه باید برنج رو طوری آبکش کنی که مدت دم کشیدنش زیاد نباشه و لایه کف دیگ هم آلبالویی نباشه

موقع کشیدن توی دیس روش میتونی گوشت قلقلی بدی ولی به نظر من با مرغ زعفرانی سرخ شده خوشمزه تره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706