2726
عنوان

کسایی ک پدرشون از دست دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 46 پست

ما دوسال تمام اين لحظه هارو ديديم

خييلي خييلي سخت بود

تحمل فوت بابام راحتتر از دوسالي بود كه ثانيه به ثانيه درد ميكشيد

الان دلتنگي نبودنش اذيتم ميكنه

ولي يادم مياد چجور بود، دلم ارومتر ميشه

روزهاي اولي كه بيماريش رو فهميدم فقط جيغ ميزدم، اصلا باورم نميشد! چرا باباي من

مريضي و درد كشيدن بابام خيييلي از باورها و اعتقادات منو از بين برد

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نه

نبود پدر سخته

یسالگذشت باورم نشده هنو

دعامیکنم امام حسین شفاش بده امیدوار باش

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2728
نمیدونم چطوری با خودم کنار بیام .اصلا نمیتونم ...اخه خیلی زحمت کش بود...یه کارگر ساختمونی ساده ک سرط ...

تو رو خدا تا جایی که میتونی خدمتشو کن, من پدرمو یک دفعه از دست دادم همیشه حسرت میخورم, روزی نیست که یادش نکنم 

از پنجره دل خدا دید بهتری دارد
چطوریه 

‍ ‍ ‌ 🍃🌺طریقه خواندن زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام 🌺🍃

🍀 #۱ تعداد ۱۰۰ الله اکبر گفته شود.

🍀 #۲ بعداز ۱۰۰ الله اکبر یک بار سلام گفته شود
(اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ)

و یک بار لعن
(اَللّهُمَّ  الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ آخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِکَ اَللّهُمَّ  الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَیْنَ وَ شایَعَتْ وَ بایَعَتْ وَ تابَعَتْ عَلى قَتْلِهِ اَللّهُمَّ  الْعَنْهُمْ جَمیعاً)
فقط لعن و سلام گفته شود بدونه خواندن زیارت عاشورا.

🍀 #۳ از اول زیارت عاشورا شروع به خواندن میکنیم تا ابتدای ۱۰۰ لعن ( #لعن_و_سلام_گفته_نمی_شود ) و ادامه زیارت عاشورا #خوانده_نمی_شود.

🍀 #۴ بلند میشیم و #دو_رکعت_نماز هدیه به امام حسین علیه السلام میکنیم.

🍀 #۵ بار مجدد تعداد ۱۰۰ مرتبه الله اکبر  می گوییم.

🍀 #۶ از اول زیارت عاشورا شروع به خوندن میکنیم تا به ۱۰۰ لعن که رسیدیم ( #تعدادصدلعن_وصدسلام_گفته_میشود ) بصورت کامل بعداز سلام ادامه زیارت عاشورا رو  میخونیم تا سجده.

🍀 #۷ مجدد ۲رکعت نماز زیارت امام حسین (علیه السلام) خوانده میشود.

💢حاج آقا حق شناس فرمودند بهترین #روز برای #شروع زیارت عاشورا #چهارشنبه هست.

💢موقع خواندن زیارت عاشورا اصلا باکسی نباید صحبت شود حتی یک کلام  ، بسپارید تو این یک ساعت کسی با شما کاری نداشته باشه.

💢وقت خواندن باید از طلوع تا قبل از غروب آفتاب باشد یعنی وقتی هوا روشن هست باید خوانده شود

💢ترتیب باید رعایت شود از ابتدای شماره یک تا انتهای شماره هفت
به اندازه وُسع هر روز صدقه به امام زمان داده شود

💢مهترین مطلب مراقب اعمال بودن است (ترک گناه انجام واجبات)

✅دوستان ابا عبدلله ع کسانی  که تو شماره دو اول لعن رو میگفتن فرمودن اشکالی نداره ادامه چله رو اول سلام بگن بعد لعن رو

✅مهم تر از همه چی و انجام واجبات و تر ک گناه میباشد حتی اگه تعداد صد لعن و سلام رو هم اشتباهی چنتا زیاد بشه ایت الله جاودان فرمون نیتش 100 تا بوده اشتباهی چنتا اذافه گفتن اشکال نداره

✅مهم
این چله زیارت عاشورا رو برای فرج  مولامون #حضرت_مهدی عج خونده بشه
فرج امام زمان رو روبرو قرار بدیم و حاجت خود را پشت سر فرج امام زمان(عج)قرار بدیم

✅🌹دوست داران ایت الله حق شناس و مجتهدی ره 👇👇👇

https://telegram.me/joinchat/A7rcUz51o6yMyEhoda2qJw

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

من بابام سرطان داشت خیلی روز و شبای بدی بود هر لحظه منتطر ی خبر بد بودم واقعا سختترین شرایطو داشتم اخرین بار بود ک بابامو دیدم وقتی رفتم تو اتاق بهش شوک میدادن ک برگرده بابام برگشت ک فقط خانواده شو ببینه ولی ویتی مارو دید فقط گریه میکرد ولی شبش فوت کرد هیچ وقت اون روز و یادم نمیره 😔😔😔😔 . انشالله پدر شما سلامتیشو بدست بیاره .

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
خیلی ...آدم همیشه احساس بی پناهی و تنهایی داره من وقتی نوزاد بودم پدرم فوت شدن اینکه هیچ حس و هیچ خا ...

من همیشه دلم یه وقتایی تنگ میشه نمیدونم برای چی و برای کجا فقط یه احساس دلتنگی دید دارم مخصوصا وقتی باد سرد میخوره تو صورتم...اون دلتنگی فکر کنم مال بابامه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

معجزه برای خدا کاری نداره ان شاءالله معجزه بشه پدرت حالش خوب خوب بشه 

منم یکساله بابامو ازدست دادم  ان شاءالله هیچ کی داغ پدرو مادرش ونبینه خیلی سخته مخصوصا پدر 

۱۴تاصلوات به نیت ۱۴معصوم برای سلامتیشون فرستادم 

من هم مادرمو از دست دادم هم پدرمو خیلی سخته  هر لحظه نبودنشون رو زندگیم اثر داره دلمم داره می ...

خدا رحمتشون كنه عزيزم

همسرم و پدر و مادرش رفتن شهرستان ختم يكي از بستگان

اين خانم ٤ماه پيش هم همسرش فوت كرد

من مراسم پدر خانواده  رو رفته بودم و بچه هاش رو ديدم

حالا از ٣روز پيش كه فهميدم مادرشون رو با اين فاصله كم از دست دادن همش چهره بچه ها جلو چشممه

ميگم خدايا لااقل ميزاشتي سايه مادر بالاسرشون بمونه

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706