2703
2553
عنوان

کسایی ک پدرشون از دست دادن

363 بازدید | 46 پست

من از دست ندادم اما نزدیکه ک بدم .بابام سرطان داره و حالش بده .حال من بدتره ....اصلا هیچی از این روزا و شبا نمیفهمم...هر لحظه منتظرم خبر فوتش بدن ....خیلی حال بدی دارم ..کارم شده گریه ....هی خاطرهاش مرور میکنم با خودم ....نمیدونم این چ تقدیر و سرنوشت تلخی بود ....با خودم میگم چرا قدرشو بیشتر ندونستم ......میمیرم وقتی درد کشیدنشو میبینم ....خدا ب روز هیییچ کس نیاره 

واقعا وقتی کسی سرطان میگیره آدم دوس نداره انقدر درد بکشه...من بابا ندارم و یادم نمیادش اصلا پس نمیدونم دقیقا چه حالی داری اما خدا بهت صبر بده عزیزم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای شفای همه مریض ها به حق امام حسین * اللهم صلی علی محمد و آل محمد *

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
2720
2714

آخی عزیزم میفهمم چی میگی بابای منم سرطان داشت خیلی درد کشید خیلی اذیت شد خدا به دلت آرامش بده سایه پدرتو از سر خودتو خانوادت کم نکنه

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
2706