1464
1411
عنوان

کسایی ک پدرشون از دست دادن

354 بازدید | 46 پست

من از دست ندادم اما نزدیکه ک بدم .بابام سرطان داره و حالش بده .حال من بدتره ....اصلا هیچی از این روزا و شبا نمیفهمم...هر لحظه منتظرم خبر فوتش بدن ....خیلی حال بدی دارم ..کارم شده گریه ....هی خاطرهاش مرور میکنم با خودم ....نمیدونم این چ تقدیر و سرنوشت تلخی بود ....با خودم میگم چرا قدرشو بیشتر ندونستم ......میمیرم وقتی درد کشیدنشو میبینم ....خدا ب روز هیییچ کس نیاره 

برای شفای همه مریض ها به حق امام حسین * اللهم صلی علی محمد و آل محمد *

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

چله عاشورا ب روش ایت الله حق شناس بگیرید از امام حسین ع رو واسطه قرار بدین ان شالله شفا میگیرن

بچه ها جون من حس ششم ندارم فقط با اطلاعاتی که خودت بهم میدی یه چیزایی حدس میزنم که خیلی اوقات پرت وپلاست😘😘
1473

آخی عزیزم میفهمم چی میگی بابای منم سرطان داشت خیلی درد کشید خیلی اذیت شد خدا به دلت آرامش بده سایه پدرتو از سر خودتو خانوادت کم نکنه

وقتی از اینکه آنچه را میخواستی به دست نیاوردی افسرده ای فقط محکم بنشین شاد باش خداوند در فکر دادن چیز بهتری به تو می باشد
1449
1476

ما دوسال تمام اين لحظه هارو ديديم

خييلي خييلي سخت بود

تحمل فوت بابام راحتتر از دوسالي بود كه ثانيه به ثانيه درد ميكشيد

الان دلتنگي نبودنش اذيتم ميكنه

ولي يادم مياد چجور بود، دلم ارومتر ميشه

روزهاي اولي كه بيماريش رو فهميدم فقط جيغ ميزدم، اصلا باورم نميشد! چرا باباي من

مريضي و درد كشيدن بابام خيييلي از باورها و اعتقادات منو از بين برد

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

وای نه

نبود پدر سخته

یسالگذشت باورم نشده هنو

دعامیکنم امام حسین شفاش بده امیدوار باش

بلاخره میرم یک کشوری که آزادی را در پوشش نمیبیند😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍 دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......
1457