1464
1459

فردا

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗

برو‌دکتر خودش برات مینویسه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1475

مبارک باشه

عددش چند بود و روز چند پریود؟

خدایا منتظر معجزه دوباره ات بودم که بهم دادی عاشقتم.با اینکه بیش از ۳/۸ سال می شه صلاح ندونستی ولی دلم روشن بود......دوستت دارم.ممنون به خاطر معجزه ات... خودت برام سالم نگهش دار .عروسک دست ساز می خواهید؟ Ratadolls 

مبارک باشه

فردابرو

هرچی زودتر کلا بهتر

چون اگه خدایی نکرده یه درصد خارج ازرحم باشه هرچی زودتر مشخص بشه بهتره

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
1449
واقعا؟

نه بابا

فردا برو دکتر، اون خودش برات ی بتا دیگه مینویسه ک ببینه عدد نرمال رفته بالا یا نه

الان سنو هیچ فایده ای نداره

حدود ۷ هفته یا ۸هفته با نظر دکتر میری سنو‌برا قلبش

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
1474
دیر نیس

چرا بابا خیلی دیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
مرسی عزیز‌ دلم

اصلا ب خارج رحم فکر نکن، ایشالله همه چی نرماله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450