2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واسه من كه تو بارداري قبليم تو ٦ هفته قلبش تشكيل نشد و رشدش متوقف شد گفتن دو هفته ديگه بيا سونو باز رفتم سونو همون حرفو تكرار كردن كه تو ٦ هفته رشدش متوقف شده قلب نداره دكترم بهم قرص داد سقط كردم البته من باز به جاي دو هفته سه هفته هم صبر كردم ولي رشد نكرد و قلب تشكيل نشد هرچقدم واستادم به خونريزي نيفتادم دكترم گفت با قرص بايد سقط كني هرچه زودتر

واسه من كه تو بارداري قبليم تو ٦ هفته قلبش تشكيل نشد و رشدش متوقف شد گفتن دو هفته ديگه بيا سونو باز ...

خب حالا چکار کنه؟

اومدی فقط دلشو خالی کنی؟

همه که مثل هم نیستن.

یعنی نظرت لایک داره هاااااااا😔😔😔😔

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
اگه ساک خالی نباشه و خونریزی هم نباشه تا هفته نه یا ده وقت میدن  

یبار خونریزی کردم فرداش سونو دادم از اون موقع لکه بینی دارم چند روز خوب میشه چند روز شروع میشه دوباره باز خوب میشه باز شروع میشه...

یعنی ممکنه قلبش تشکیل نشه...اون سونویی که دادم گفت ساک و کیسه زرده دیده شده

یبار خونریزی کردم فرداش سونو دادم از اون موقع لکه بینی دارم چند روز خوب میشه چند روز شروع میشه دوبار ...

خب اگه قطب جنین دیده شده با صلاح دیدپزشک شیاف استفاده کن.  و استراحت.  باز حدود ده روز الی دوهفته دیگه برو سونو.   معمولن اینو میگن ،، 

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....

💎 سخنان دکتر روازاده در مورد سونوگرافی توسط #دستگاه_های_نامرغوب ودستور به قتل جنین

⭕️ #سونوگرافی های زود هنگام به وسیله دستگاههای تقریباً مستعمل و معیوب و توسط افراد فاقد تبحّر، دعوی تشکیل نشدن #قلب جنین زیر دو ماه را بر سر زبانها انداخته اند و اضطراب بسیار شدیدی را برای مادران جوان به ارمغان آورده اند و زنان را عملاً مجبور به #سقط جنین می کنند.

⭕️ بعد از یکبار سونوگرافی با این ادعا که ضربان قلب جنین ثبت نشده است، به مادر می گویند که این جنین قلب ندارد پس دستور می دهند به طرفۀ العینی بستری شود و جنین بی گناه را سقط کند و می گویند اگر در اقدام به سقط  کوتاهی کنی، چنان و چنین می شود….

⭕️ اینجانب دکتر روازاده، با تجربه چندین ساله خود در امر طبابت سوگند یاد می کنم که این بار حتماً و حتماً عجله کار شیطان است. بسیاری از این جنین هایی که توصیه به سقط مظلومانه شان می شود اگر سقط نشوند، بعد از گذشت یک ماه در سونوگرافی بعدی از قلب سالم و رشد طبیعی برخوردار خواهند بود و همه کودکانی که توصیه به کشتنشان در دوره جنینی کرده اند همگی در آینده افرادی #تیزهوش و سالم و #نخبه خواهند شد.

✅موسسه طب اسلامی الشفاء

🆔 @alshefaa

میشه یه صلوات بفرسیدبخت خوبی قسمتم‌بشه😢
2706